Reklama

Dnes štartuje Nova Sport 2, na Slovensku zatiaľ dostupná nie je. Nova Sport sa zmenila na Nova Sport 1

Česká mediálna spoločnosť CET 21, ktorá prevádzkuje televízne stanice skupiny Nova, dnes o 15:00 spustí svoj druhý športový program Nova Sport 2. Stanica bude dostupná u vybraných káblových a IPTV operátorov, ako aj v rámci služby VOYO.

So štartom nového športového programu sa zároveň premenuje súčasný kanál Nova Sport na Nova Sport 1, divákom sa následne predstaví s novou grafikou aj logom. K zmene došlo už počas písania tejto správy, približne o 10:00.
Pokračovanie nižšie:


Nova Sport 2 sa zameria na športy, ktoré si zatiaľ získali obrovskú popularitu predovšetkým v zahraničí a v podobnej miere zatiaľ neboli v Česku a na Slovensku vysielané. Veľká pozornosť sa bude venovať najlepšej lige bojovníkov sveta Ultimate Fighting Championship (UFC) či rugby. Priestor dostanú aj turnaje v šípkach, no na svoje si prídu aj fanúšikovia najlepšie basketbalovej ligy sveta NBA.

Historicky prvým priamym prenosom bude na Nova Sport 2 rugby. O 15:25 začína súboj tradičných rivalov Anglicka a Írska a následne o 17:55 ďalšia atraktívna bitka medzi Walesom a Talianskom.

Od štartu Nova Sport 2 bude kanál dostupný zatiaľ len u českých operátorov UPC a O2, ako aj predplatiteľom internetovej služby VOYO. So slovenskými operátormi zatiaľ prebiehajú jednania, no žiaden z nich doteraz nepotvrdil jeho zaradenie. Kanál zatiaľ neponúkne ani jeden zo súčasných šiestich satelitných operátorov, ktorí pôsobia na území Slovenska a Česka. Narozdiel od Česka sa zatiaľ program nenachádza ani v ponuke slovenskej služby VOYO.

Logá staníc Nova Sport

Logo_NovaSport

Logo_NovaSport

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Vo freeSAT sa dnes objavil pre všetkých zákazníkov športový kanál-
    Sportklub Hungary.

  2. Mám Magio TV Sat – x krát som im písal, či zaradia Nova Sport 2 – teta z Telekomu stáleo odpisuje, že nevie a dúfa, že ma jej odpoveď uspokojila :):):)… Žiadam ju , aby sa opýtala niekoho o level – 2 – 3 vyššie a on stále, že nevie a dúfa, že ma jej …. :):):)
    milujem TELEKOM, germánov a gurmánov … 🙂

  3. teta z Telekomu nič nevie, pretože je to radový zamestnanec, ktorému sa vedenie so svojimi plánmi NEZDôVBERUJE…. Ani radový robotník v súkromnej firme netuší, čo plánujú majitelia vyrábať o 3 mesiace….. Inak z hľadiska CME ide o prepadák – v SR nie je doteraz zaradený ANI V JEDNEJ káblovke / IPTV… A v rámci satelitnej ponuky ho nemá ANI JEDEN operátor v SR a ČR. A ani v ČR nemá na ružiach ustlané, aj keď je v ponuke najväčších káblových / IPTV operátorov (O2 a UPC) – myslím že okrem tých dvoch spoločností má tento kanál okolo 15 poskytovateľov v ČR (a to má ČR tých poskytovateľov vyše STO).

Komentáre už nie sú povolené.