Reklama

Španielska Vuelta aj s Petrom Saganom na kanáloch Eurosport

Slovenský cyklista Peter Sagan sa predstaví aj na poslednej cyklistickej grand tour sezóny, španielskej Vuelte. V poradí 70. ročník cyklistických pretekov prinesie televíznym divákom športový kanál Eurosport, ktorý v čase pretekov od 22. augusta do 13. septembra 2015 odvysiela všetkých 21 etáp naživo a v natívnom HD. Celkovo sa fanúšikovia tohto športu môžu tešiť na takmer 50 hodín priamych prenosov.

Eurosport bude vysielať z každej etapy približne dvojhodinový záver. Prvým prenosom z Vuelty bude už v piatok 21. augusta oficiálne predstavenie tímov so začiatkom od 20:00. Živý prenos z prvej etapy je naplánovaný o deň neskôr, v sobotu 22. augusta o 18:45. Ďalšie dni budú prenosy začínať obvykle o 16:00.

Pred a po každej etape bude Eurosport vysielať magazín Vuelta Extra (15 minút). Etapy Vuelty bude komentovať Štěpán Straka spoločne s Martinom Hačeckým.

TIP: Vyskúšali sme Eurosport Player na SmartTV, mobile a PC

Vuelta bude mať tento rok mimoriadne obsadenie, v štartovej listine sú okrem iných aj Christopher Froome, Nairo Quintana, Vincenzo Nibali, Peter Sagan, Joaquim Rodríguez, Tejay van Garderen, Alejandro Valverde, Fabio Aru či Mikel Landa.

Ďalšie zaujímavé správy: