Reklama

Discovery posilňuje stredoeurópsky distribučný tím

Spoločnosť Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA), ktorá je súčasťou skupiny Discovery Communications, najväčšieho svetového poskytovateľa plateného televízneho obsahu, oznámila, že jej riaditeľom distribúcie pre strednú Európu bol menovaný Szymon Horaczuk.

Szymon Horaczuk bude podriadený Olgierdovi Dobrzyńskému, oblastnému riaditeľovi pre strednú Európu. Bude zodpovedný za realizáciu distribučnej stratégie spoločnosti Discovery pre najzaujímavejšie portfólio platených televíznych relácií v regióne, ktoré zahŕňa kanály zamerané na faktografickú zábavu, životný štýl a šport. Horaczuk nastúpil do varšavskej pobočky 18. mája a bude mať v kompetencii 4 národné trhy: Poľsko, Maďarsko, Českú republiku a Slovensko.

Rozhodli sme sa upraviť štruktúru distribučného tímu v strednej Európe a sústrediť zodpovednosť do novo vytvorenej funkcie riaditeľa distribúcie, ktorý sídli v Poľsku. Pevne verím, že tieto zmeny podporia posilňovanie našej pozície na trhu a pomôžu rozvíjať mimoriadnej vzťahy s našimi obchodnými partnermi, v spolupráci s ktorými dodávame jedinečné portfólio kanálov spolu so službami s pridanou hodnotou,“ hovorí Olgierd Dobrzyński.

Szymon Horaczuk má bohaté skúsenosti zo sektora rýchloobrátkového tovaru. Pôsobil okrem iného v spoločnostiach Henkel Poľsko a Procter & Gamble.

Mohlo by vás ešte zaujímať