Reklama

freeSAT rozšíri svoju ponuku o Fine Living Network a Food Network, vyradí Blackbelt TV

Spoločnosť UPC DTH dnes oznámila rozšírenie svojej programovej ponuky v rámci služby freeSAT o dva kanály zamerané na jedlo a životný štýl z produkcie spoločnosti Scripps Networks Interactive, Fine Living Network a Food Network. Oba nové programy budú dostupné zákazníkom oficiálne od 7. apríla 2015.

Food Network nie je obvyklým kanálom s ukážkami varenia, ale ponúka reálne využiteľné recepty, rady a návody, v ktorých nájdu inšpiráciu tak menej skúsení adepti kulinárskeho umenia, ako aj skutoční fajnšmekri. Ide o jeden z celosvetovo najsledovanejších kanálov zameraných na zábavu a životný štýl.
Pokračovanie nižšie:


Na jar ponúkne napríklad dlho očakávanú premiéru nového programu Siba´s Table: Fast Feasts, v ktorom šéfkuchárka Food Network Siba Mtongana predvádza bohatstvo štýlu fusion v modernej juhoafrickej kuchyni. Keď pozve Siba na večeru priateľov, za chvíľku pripraví senzačné pohostenie vďaka šikovným nápadom, ktoré značne uľahčujú prácu.

Kanál Fine Living Network prináša divákom inšpiráciu v podobe programov zameraných na moderný životný štýl a dizajn, v ktorých vystupujú stylisti, návrhári a šéfkuchári z celého sveta. Fine Living Network je plný zábavy a sviežich nápadov pre každodenný život i výnimočné situácie.

V programe Killer Kitchen Makeover bratranci a najlepší priatelia Anthony Carrino a John Colaneri berú do rúk búracie kladivo, aby zo zanedbaných a nefunkčných obydlí vytvorili na údiv ich majiteľov domovy snov.

Sme radi, že môžeme obohatiť našu ponuku o kanály Food Network a Fine Living Network, ktoré divákom prinesú inšpiráciu do života. Pravidelne sa našich divákov pýtame, čo od svojej televízie očakávajú, a v skladbe programov sa snažíme vychádzať im v ústrety. Na nové kanály sa môžu tešiť zákazníci na Slovensku a v Českej republike, ktorí majú aktivovaný balík freeSAT plus,“ hovorí Zoltan Pinkola, regionálny riaditeľ UPC DTH pre odbyt a obchodný rozvoj.

Jon Sichel, generálny riaditeľ Scripps Networks UK & EMEA, hovorí: „So spoločnosťou UPC DTH S.à r.l., ktorá patrí k najvýznamnejším európskym poskytovateľom služieb satelitnej televízie, máme dlhodobo dobré vzťahy a teší nás, že ich môžeme ďalej rozvíjať. Naše kanály s vysokokvalitnými programami zameranými na jedlo, zábavu a životný štýl bude môcť pozerať viac divákov ako kedykoľvek predtým.

Kanál Fine Living Network nájdu zákazníci so satelitnými prijímačmi od freeSAT, ktorí majú aktivovaný balík freeSAT plus, na pozícii č. 91, kanál Food Network na pozícii č. 92. Parametre pre zákazníkov s vlastným satelitným prijímačom budú k dispozícii neskôr.

Nové kanály nahradia doteraz prístupný kanál Blackbelt TV, ktorý UPC DTH sťahuje zo svojej ponuky.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Opäť, programy skôr na úplnom okraji záujmu, nič relevantné z hľadiska dopytu o miestne česko-slovenské SD či HD kanály.

  UPC Direct bude popri BlackBelt vyraďovať aj SportKlub.

 2. ryan: na okraji zájmu? A co bys potřeboval?? Reklamu a odpad v HD, typu Markíza HD?
  rozhodně je takový Fine Living lepší než BlackbeltTV.

 3. freeSAT v 3 jednoduchých slovách: zaostalé, nevýhodné, mŕtve.

  Určite je lepšie pozerať najsledovanejšie kanály inde kvalitne (dokonca aj v HD), než tu sledovať tie braky na okraji záujmu rozmazane a neostro namiesto toho.

 4. ryan tvoje myšlienkové pochody su zo skylinku? Lebo rétorika týchto ľudí je taká.satt hovorí dobre.Apropo skylink čo pridal za posledné dni. ešte horšie programy ako freesat.

 5. …lenže čo pridať aby bolo dobre? Novšie filmy ako na hbo nie sú nikde,šport 1 a 2 sú o.k….krachujúci Slovakšport tu už bol preberaný…dokumentov je tam dosť,možno by padol vhod H2 ale ten ešte asi nie je cs lokalizovaný…možno by potešil MTV live hd…Skylink síce pridáva kopec staníc ale tie sú tiež len do počtu,ako ten nový Qiou hd či ako sa volá…Slovenské stanice zas ha hd verzie chcú lóve,čo by znnamenalo zdraženie,viď Skylink…FreeSat aspoň ponúka prijímače na slušnej úrovni s netom,dlna-you tube..a ich karty scucne hocijaká krabica a nemusí byť certifikovaná…

 6. Čo by bolo dobré, osožné, použiteľné a praktické mať vo freeSATe? No miestne slovenské a české SD a HD kanály vo výrazne väčšom množstve, nie nepoznaný zahraničný cudzojazyčný rozmazaný šmejd.

Komentáre už nie sú povolené.