Reklama

Bonum TV dočasne nekódovane v maďarskom DVB-T

Prevádzkovateľ maďarskej terestriálnej platformy MinDig TV Extra, spoločnosť Antenna Hungária, si opäť pripravil pre divákov akciu v podobe nekódovaného promo vysielania. Po Paramnount Channel a AXN bude v najbližších dňoch tak z ponuky platformy dostupný nekódovane (FTA) kanál Bonum TV.
Pokračovanie nižšie:


Bonum TV je maďarská kresťanská televízia. Vo svojom vysielaní prináša programy s kresťanskou tematikou. Promo vysielanie prostredníctvom DVB-T vysielačov (multiplex D) potrvá až do 24. apríla 2015. Potom dôjde opäť k zakódovaniu programu systémom Conax. Prístup k nemu tak budú mať štandardne iba predplatitelia platformy MinDig TV Extra a to už od najnižšieho programového balíčka.

Antenna Hungária chce vďaka nekódovanému vysielaniu Bonum TV sprístupniť prenosy pápeža Františka zo slávenia kresťanských sviatkov Veľkej noci, všetkým divákom, ktorí prijímajú programy prostredníctvom DVB-T. Podobné akcie pripravila v minulosti aj naša Plustelka.

Bonum_TV_1

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Maďarský MINIDIG je celkom zaujímava ponuka. Som v dosahu vysielača Gyor, dokonca aj v Novom Meste nad Váhom som videl v STA programy: AXN, SPEKTRUM /mux C?/, DISCOVERY /mux D?/. Dokonca v českej verzii.

  2. keby sa u nas vysielalo v mpeg4 by sme mohli mat podobnu ponuku ako v madarsku… ale nie mpeg2

Komentáre už nie sú povolené.