Reklama

AVIS vyradil z ponuky svojich lokálnych multiplexov Televíziu Z

V lokálnych terestriálnych multiplexoch, ktoré prevádzkuje spoločnosť AVIS po celom Slovensku, už nie je možné naladiť Televíziu Z (TV Z). Divákom bol tento program dočasne nedostupný od 2. decembra 2014, kedy televízia prerušila plánovane svoje vysielanie po zmene majiteľa.

Podľa našich zistení nakoniec v piatok 27. februára 2015 došlo k úplnému vyradeniu programu z ponuky lokálnych multiplexov aj napriek tomu, že TV Z už obnovila svoje vysielanie.
Pokračovanie nižšie:

Po vyradení TV Z môže tak AVIS do svojich lokálnych multiplexov pridať nový televízny program. Ako sme už informovali, záujem má vysielateľ slovenských športových kanálov Slovak Sport, ktorý by chcel šíriť cez lokálne vysielače svoj druhý program Slovak Sport. TV 2. To či sa program v multiplexoch nakoniec objaví však ešte stále nie je isté.

TIP: Televízia Z dnes obnovila svoje vysielanie

Televízia Z je aktuálne divákom dostupná iba u vybraných káblových a IPTV operátorov, ako aj prostredníctvom internetu na oficiálnej webovej stránke (http://televiziaz.sk/).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Tipujem, že to bude tá adekvátna náhrada v Towerkom-e za Slovak Sport, ktorú pred časom spomínali 🙁

 2. Tak tak.Adekvátna náhrada sa nekoná.Slovaksporty sú vyradené už takmer mesiac a doteraz žiadna náhrada za vyradené stanice!

 3. Tiez si myslim, ze tvz by mohla vstupit do 1.muxu namiesto SlovakSport 3

 4. Myslím, že to môže byť zaujímavá televízia – žiaden bulvár a americké trápne seriálové bludy. Ak tam budú dokumenty, poradenstvo, pozitívne relácie a nebudú tam správy o tom, koho kde kto okradol, zabil, zrazil, tak si môže nájsť cestu k divákom. Ľudia už majú pokrk zlých podnetov z telky. Do MUX1 by mohli.

 5. Čo toľko riešite tieto bezpredmetné neatraktívne terestriálne muxy. O ničom, bezplatný odpad, jeden väčší ako druhý. Televízia Z? Televízia mimo akéhokoľvek záujmu.

 6. A kde inde, ako tu sa majú ľudia vyjadriť. Čím viac sa bude na takýchto fórach o terestriálnych multiplexoch, za ktoré platíme koncesionárske poplatky, rozprávať, tým skôr si niekto z kompetentných uvedomí, že s programovou ponukou treba niečo robiť. V Čechách ľudia diskutujú oveľa viac a ich verejná mienka prináša ovocie v podobe nových free programov.

 7. Ja to nespochybňujem, len mi pripadá ako zvláštne tak ostro sledovať takéto bezvýznamné braky v týchto muxoch, na ktoré drvivá väčšina iba kývne rukou. Darmo to je bezplatné, keď to nič neprináša. Osobne radšej vypnem telku, ako sa dívať na taký s*it, darmo sa to dá chytiť zdarma vo vzduchu. Asi práve preto sa to dá chytiť zdarma, lebo to žiadnu hodnotu nemá, najmä, čo sa týka týchto regionálnych oných… Nech tam nasadia niečo, čo je hodné slova.

 8. Súhlasím , a odkaz Ryanovi – hlupák , veď práve miestne MUXy dávajú priestor pre malé telky , zaujímavý regionálny pozitívny obsah a hlavne lokálne a regionálne info.

  Otázne ale je , či malé súkromne telky bez platenej reklamy vôbec prežijú .
  Ak veľké reklamné agentúry nepustia ani cent do menších televízií , dotácie nedostanú žiadne , tak všetky majú spočítané dní. Potom už prežijú iba mestské televízie dotované z komunálnych daní .

  Akosi sa nám na Slovensku postupne všetko stráca , dochádza každému dych ???

 9. Avisu by pomohol jeden športový a jeden hudobný kanál – pre mladých.
  Je už aj čas na promovanie celej siete , veď je bezkonkurenčná – súkromná a slovenská.

 10. Pochybujem že by išli do Towercomu, keďže Avisu dlžia peniaze :))))

 11. U nás sú male TV značne finančne poddimenzované a nečudo, že sa striedajú u poskytovateľov TV muxov v DVB-T prípadne DVB-S ako na bežiacom páse….skratka model financovania nie je koncepčný a časom sa stáva, že projekty ako TV Z, Musiq 1a iné sú z času na čas vypínané alebo vypnuté presne kvôli finančnej neudržateľnosti….ďalším faktom je skutočnosť, že SK je malý trh a aj veľké TV majú tiež čo robiť aby boli ako tak v pluse…

 12. V Piešťanoch mestské zastupiteľstvo zrušilo dotácie pre TV Karpaty. To je jedna strana mince. Ale mal som na mysli napr. TV Rik, ktorý je len v platených ponukách. V Čechách majú Prima ZOOM, Rebel, onedlho začnú vysielať Barrandov Plus a Kino Barrandov, všetko free v DVB-T multiplexoch. V regionálnych sieťach vysiela TV Mňam, Kino Svět, Retro MT, Fajn Rock, Óčko, Óčko Expres, Sport5, …

 13. Ako je potom možné , že v Čechách sa to dá a na Slovensku nie. Vláda nám tvrdí , že sa ekonomika zlepšuje a tu všetko skapíňa .

  Prečo v poslednej dobe už všetci zrazu nič nepotrebuju ??? Prečo pred desiatimi rokmi bolo jednoduchšie prevádzkovať regionálnu telku ako dnes ?? A pritom dnes má desať krát väčšie pokrytie .
  Prečo už nie je možné získať ani reklamu od malích podnikateľov ??

  Každý je max. znechutený a odmieta už takmer všetko.

 14. pocujte ved hodte tam to Mnam TV, alebo RiK – aj ked je to tiez brak, ale zdarma prezijeme 🙂

 15. @batman: obavam sa, že to zrejme nepôjde kedže Avis vysiela všetko FTA a zmieňované TV patria do PAY TV

 16. Mnam TV vysiela v DVB-T nekodovane. Aspon teda v Cesku. Jedine Skylink ho zaradil do Mini balicka, co by kludne mohol byt aj v Digitale.To je ale ich biznis.

 17. Co sa tyka inak Rika, tak u mna velke sklamanie. Tie rozpravky nestoja za nic. Ak sa teda da povedat ze taky Wiliam Tell je rozpravka 🙂 Detskam to vobec nepustam. Este tak rano ok, ale potom uz onicom.

 18. Súhlas, RiK je v drvivej časti totálny humus, ktorý sa pre deti iba ťažko púšťa. Taký Minimax je 1000x kvalitnejší a vhodnejší.

Komentáre už nie sú povolené.