Reklama

TLC a Discovery ID s maďarskými reklamami a upútavkami v platforme freeSAT

Prevádzkovateľ satelitnej platformy freeSAT, spoločnosť UPC DTH, začal ponúkať svojim zákazníkom maďarské verzie dvoch programov z dielne Discovery Networks CEEMEA. Konkrétne sa jedná o programy TLC a Discovery ID.

Predplatitelia na Slovensku ako aj v Česku tak môžu vidieť na kanáloch maďarské reklamy a upútavky v maďarskom jazyku. Samotné programy na TLC sú samozrejme aj naďalej dostupné v slovenskom či českom jazyku, Discovery ID nemá českú audio stopu.
Pokračovanie nižšie:


freeSAT ponúka TLC svojim predplatiteľom už od balíčka freeSAT medium, Discovery ID je k dispozícii v balíčku freeSAT plus.

Podľa zistení nášho portálu SatelitnáTV.sk, ostatní satelitní operátori u nás ako Magio Sat a DIGI TV ponúkajú zákazníkom stále kanál TLC bez reklám a s upútavkami v anglickom jazyku. Discovery ID platformy MagioSat a nová DIGI TV neponúkajú, namiesto neho majú v ponuke ID Extra. Skylink nemá v ponuke ani jeden zo spomínaných kanálov.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Je to jednoznačne na škodu veci. Nechápem, prečo vymieňajú medzinárodné verzie s anglickými upútavkami bez reklám za verzie s maďarskými reklamami, maďarskou grafikou. Tá výmena je nevýhodná aj pre abonentov v Maďarsku. Možno ich Discovery Networks k tomu núti, keď už začali ten reklamný čas pre Maďarsko predávať. Inak, myslím si, že na pay dokukanáloch, kde sa za program platí, teda program sa nefinancuje najmä z reklamy, nemá tá reklama čo hľadať. Tieto kanály zahltené reklamou sú potom na nič, nervy človeku tečú, keď každých 20 minút musí povinne pozerať tie isté brakové výrobky v blokoch. Radšej za to neplatiť a na tie programy zabudnúť, ten program za to nestojí, aby sa človek strávil toľko času s čakaním na program. Alebo si vybrať HD verzie, kde tie reklamy (s výnimkami) nie sú. Domnievam sa, že nejaká podobná reklamná kalamita sa chystá aj v súvislosti s rebrandingom Animal Planetu, resp. prechodom na 16:9. Inak, k tejto maďarskej verzii Discovery ID by mala byť už aj českojazyčná audiostopa dostupná. Len ju treba pripojiť.

Komentáre už nie sú povolené.