Reklama

Skylink rozširuje balíček MULTI o športový program Sport 2 HD

Satelitný operátor Skylink zaraďuje športový program Sport 2 HD do balíčka MULTI. Pripomeňme, že doteraz bol tento športový program vo vysokom rozlíšení dostupný všetkým zákazníkom Skylinku s predplatenými balíčkami Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Od dnes 24. februára 2015 ho budú môcť sledovať už aj zákazníci Skylinku s predplateným balíčkom Multi.
Pokračovanie nižšie:


Sport 2 je vysielaný vo vysokom rozlíšení HD, pre jeho príjem je teda nevyhnutný HD satelitný prijímač. Majitelia Skylink Ready prijímačov s funkciou FastScan nájdu Sport 2 HD na programovej pozícii číslo 64, ostatní zákazníci si môžu naladiť program z frekvencie 11 797 MHz.

Vo vysielaní športového kanálu Sport 2 sa môžu diváci tešiť na množstvo športových programov, no predovšetkým na prenosy pretekov Formule 1.

TIP: Kanály JimJam, Animal Planet a Brazzers TV sa presúvajú na novú frekvenciu

Technické parametre pre príjem Sport 2 HD:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 797 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 29500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Sport 2 HD
Probider: Skylink

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Závody by mali byť umiestnené na nový Sport1 HD, nie? Určite bude nejaký F1 obsah aj na Sport2 HD, ale asi nie to hlavné.

  2. Iste je ze budu vysielat vsetko. Je to uz aj v magazine Skylinku. Ale nedivil by som sa keby to dali na Sport2 vid KHL Slovan.

  3. Zajtra by predstavitelia AMC Networks mali na tlačovke uviesť, kde všade bude český Sport1 HD aj s prenosmi F1 dostupný.

  4. Zdravím, mám problém. Mám na Skylinku naladené správne TP Jim jam, Animal aj Discovery Showcase HD, ale nemám tam českú jazykovú stopu. Čo mám urobiť? VĎaka za rady D

    1. Riešilo sa to už v diskusii pod touto správou: http://www.satelitnatv.sk/2015/02/skylink-kanaly-jimjam-animal-planet-a-brazzers-tv-sa-presuvaju-na-novu-frekvenciu/

Komentáre už nie sú povolené.