Skylink rozširuje balíček MULTI o športový program Sport 2 HD

Satelitný operátor Skylink zaraďuje športový program Sport 2 HD do balíčka MULTI. Pripomeňme, že doteraz bol tento športový program vo vysokom rozlíšení dostupný všetkým zákazníkom Skylinku s predplatenými balíčkami Kombi, HD Plus, Multi HD, Flexi 7 a Komplet. Od dnes 24. februára 2015 ho budú môcť sledovať už aj zákazníci Skylinku s predplateným balíčkom Multi.

Sport 2 je vysielaný vo vysokom rozlíšení HD, pre jeho príjem je teda nevyhnutný HD satelitný prijímač. Majitelia Skylink Ready prijímačov s funkciou FastScan nájdu Sport 2 HD na programovej pozícii číslo 64, ostatní zákazníci si môžu naladiť program z frekvencie 11 797 MHz.

Vo vysielaní športového kanálu Sport 2 sa môžu diváci tešiť na množstvo športových programov, no predovšetkým na prenosy pretekov Formule 1.

TIP: Kanály JimJam, Animal Planet a Brazzers TV sa presúvajú na novú frekvenciu

Technické parametre pre príjem Sport 2 HD:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 797 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 3/4
SR: 29500
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Sport 2 HD
Probider: Skylink

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Závody by mali byť umiestnené na nový Sport1 HD, nie? Určite bude nejaký F1 obsah aj na Sport2 HD, ale asi nie to hlavné.

  • Iste je ze budu vysielat vsetko. Je to uz aj v magazine Skylinku. Ale nedivil by som sa keby to dali na Sport2 vid KHL Slovan.

  • Zajtra by predstavitelia AMC Networks mali na tlačovke uviesť, kde všade bude český Sport1 HD aj s prenosmi F1 dostupný.

  • Zdravím, mám problém. Mám na Skylinku naladené správne TP Jim jam, Animal aj Discovery Showcase HD, ale nemám tam českú jazykovú stopu. Čo mám urobiť? VĎaka za rady D

    • Autor

      Riešilo sa to už v diskusii pod touto správou: http://www.satelitnatv.sk/2015/02/skylink-kanaly-jimjam-animal-planet-a-brazzers-tv-sa-presuvaju-na-novu-frekvenciu/

Tento článok už nie je možné komentovať