Reklama

TV JOJ bude od novembra odmeňovať divákov za sledovanie svojej televízie

Televízia JOJ predstavila v týchto dňoch svoju novú bezplatnú aplikáciu pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS a Android s názvom TeleRolo. Vďaka nej chce slovenská komerčná televízia odmeňovať od 1. novembra 2014 divákov za sledovanie svojej televízie hodnotnými cenami. Podmienkou je len, aby divák pri sledovaní televízie v hlavnom vysielacom čase od 18:00 do 23:00 mal okrem zapnutého televízora na kanáli TV JOJ aj spustenú aplikáciu TeleRolo, ktorá rozpoznáva zvuk.
Pokračovanie nižšie:


Po každom úspešnom rozpoznaní aplikácia zaznamená čas sledovania JOJky. Za každú takto odsledovanú hodinu získavate 1 % na svoje konto, denný limit je však 2.5 %, uvádza televízia na oficiálnych webových stránkach aplikácie (telerolo.sk). Po dosiahnutí 100 % si môžete divák uplatniť nárok na jednu z viac ako 27-tisíc atraktívnych cien, ktoré venovali partneri TV JOJ.

Ešte pred prvým spustením aplikácie je nutná registrácia pri ktorej sa okrem mena, priezviska či telefónneho čísla vyžaduje aj rodné číslo používateľa.

Identifikácia účastníka rodným číslom je pre účely súťaže TeleRolo nevyhnutná z dôvodu zabezpečenia súťaže pred jej zneužitím v podobe uplatňovania viacerých výhier jednou osobou a najmä z dôvodu identifikácie a overenia osoby výhercu u poskytovateľa konkrétnej výhry,“ vysvetľuje televízia na oficiálnej webovej stránke aplikácie TeleRolo.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. no za tie blbé programy a vkuse reklamy si chcú získať divákova takto zyšovať sledovanosť, je to trápne!

  2. Našťastie proboľševickú televíziu s názvom – Joj – mám vyradenú z môjho programu. Kto dnes pozerá tieto programy už reálne nemá všetkých päť pohromade.

  3. Nelegálne?!?!?!
    Nová mobilná aplikácia TV Joj odpočúva slovenské domácnosti:

    dsl.sk/article.php?article=16255

  4. Radšej keby odmenovali divakou za nepozeranie tejto televizie.Ceskym televiziam nebude nikdy siahat ani po clenky.

Komentáre už nie sú povolené.