Reklama

Do maďarských DVB-T multiplexov pribudli nové programy, prinášame ich kompletný prehľad

Diváci v Maďarsku, ktorí prijímajú platenú ponuku programov cez anténu, sa včera nezaobišli bez prelaďovania. K zmenám došlo z dôvodu pridávania nových programov do ponuky tamojšej terestriálnej platformy MinDigTV Extra, ktorá aktuálne už ponúka 57 televíznych programov z toho 3 v HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:


Jediný multiplex, ktorého programová ponuka nebola zmenená je prvý maďarský multiplex A v ktorom vysielajú programy maďarského verejnoprávne vysielateľa MTVA. V ostatných multiplexoch došlo od 1. októbra 2014 k drobným presunom či k pridaniu nových programov.

Aktuálny prehľad programov v maďarských multiplexoch:
A multiplex – Duna HD (FTA), Duna World (FTA), M1 HD (FTA), M2 HD (FTA) a rozhlasové rádiá Kossuth, Petofi, Bartók a Dankó.

B multiplex – C8 (FTA), Cartoon Network, Comedy Central, Da Vinci Learning, Echo TV, Filmbox, M3, Minimax, Muzsika TV, RTL+, Sport 1, Sport 2, TV Paprika a Viasat 3.

C multiplex – ATV, AXN, Cool, Disney Channel, Dorcel TV, Euronews Test (FTA), FEM 3, Film+, Hir TV, Info csatorna (FTA), National Geographic, RTL klub (FTA), Spektrum, Sportklub a TV2 (FTA).

D multiplex – D1 TV, DIGI Sport 1, Discovery Channel, FOX, Hatoscsatorna, Ozone Network, Paramount Channel, RTL II, Slager TV, Super TV 2, TLC, Viasat History a Viasat6.

E multiplex – Animal Planet, Brazzers TV, DIGI Sport 2, Discovery Science, Filmbox Extra, Filmbox Family, Fishing & Hunting, HBO, History, NatGeo Wild a Viasat Explore.

Pokiaľ nie je uvedené inak sú všetky programy kódovaný systémom Conax a vysielajú v kompresnom formáte MPEG-4.

Po pridaní nových programov tiež došlo aj k zmene programových balíčkov MinDig TV Extra, ktorú sme Vám už predstavili na našom portáli SatelitnáTV.sk v predchádzajúcej správe.

Mohlo by vás ešte zaujímať