DIGI TV aktualizovala programový raster, niektoré súčasné programy nahradila novými, pribudol VH 1 Classic

Spoločnosť DIGI Slovakia obohatila od dnes svoju ponuku novej DIGI TV o niekoľko ďalších nových kanálov, niektoré však z ponuky naopak vyradila. Medzi novými kanálmi sú detský kanál Nick Junior (programová pozícia č. 17), hudobný kanál VH 1 Classic (programová pozícia č. 70) a zábavný kanál Comedy Central Extra (programová pozícia č. 44) aj s českými titulkami.

Okrem pridania nových kanálov však bol z ponuky vyradený detský Disney Channel v češtine. Na jeho doterajšej programovej pozícii je práve novo pridaný kanál Nick Junior, ktorý je však dostupný iba v anglickom jazyku. Ďalším kanálom, ktorý opustil ponuku novej DIGI TV je Filmbox, na jeho doterajšej programovej pozícii vysiela teraz Comedy Central Extra.

Všetky nové spomínané stanice už boli pridané v čase písania tejto správy do programového rastra v DIGI boxoch Kaon. V prípade, žeby ste ich ešte v ponuke nemali, odporúčame minimálne na 10 minút vypnúť box s diaľkovým ovládaním do StandBy režimu, poprípade urobiť výrobné nastavenia.

VH 1 Classic a Comedy Central Extra sú dostupné zákazníkom v balíčku Štandard, Nick Junior v balíčku Maxi.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • To teda nebol moc dobrý nápad, vyhodiť Disney Channel v češtine a nahradiť ho v angličtine Nick Junior. Deti do 15 rokov – to rátam že skôr nebudú stíhať sledovať hovorovú angličtinu v TV programe – nebudú mať z toho nič. Budú len sledovať čo sa deje na obrazovke. „NO SUPER VĎAKA!!!!“
  Podobne aj výmena Filmbox za Comedy Central Extra. Filmy za „inteligentné“ americké komediálne seriály… 🙁

 • Disney channel bol tiez americka hlúposť. ..deti maju byt vonku..športovať. ..alebo sledovat niečo užitočné ako dokumenty o zvieratách. .planete…a pod. ..najlepsie a najľahšie pre nezodpovedného rodica je strcit decko pted telku a dovi dopo

 • Máš pravdu Peter. Ale žiaľ, tzv. vedúca sila sveta potrebuje ohlúpnutú a „zdegenerovanú“ masu ľudí, aby mohla ňou ľahúčko manipulovať. Keď sa nechováš – netancuješ podľa jej nôt, tak si spiatočník, nemoderný a opovrhnutiahodný, ktorého treba izolovať alebo i odstrániť.

 • na niečom je treba ušetriť, keď´ sú také vysoké náklady na exkluzívne práva na angl. futbal. Disney je sledovaný kanál, tak isto ako Filmbox, takže žiaľ je to daň za programovú vojnu medzi operátormi pay tv

 • Tiež po niekoľkých rokoch skončím s DIGI. Som sklamaný s terajšou programovou ponukou.

 • je to politika t mobile…potrebuju zlikvidovat digi pretoze magio je neuspesne a drahe…

 • Disney Channel pozerajú aj moje deti a Digi som nechala len pre tento kanál. Teraz vlastne platím za to, čo som nechcela a možem prejsť kľudne na Skylink, ktorý je lacnejší

 • Digi používame už veľmi dlho a jej programová ponuka je čoraz horšia.Veľa úplne zbytočných,nesledovateľných programov,aspoň pre Slovensko.Programy sa menia ako keď fúka vietor,na nič sa nedá spoľahnúť.O nás bez nás.S manželkou uvažujeme,že po rokoch s Digi skončíme.Je to sklamanie.

 • Na slovensku ide progr.ponuka dole vodou.Ešte v cz to maju akotak:

 • Celá DIGI stojí za H….,s prepáčením.Samé maďarské programy,z toho polovica nejde,signál stále vypadáva-škoda reči.A to nehovorím o tom,že ešte aj zrušili Disney Channel! To som si mohla nechať káblovku za 2,90€ mesačne! Rýchlo od nich preč!!!

 • Zdravym,digi zrusila sportove programi a mnoho dalsich programov, uz si hladam ine

 • Ten disney channel bola hlupost ze sa vyradil. Bol to kanal pre deti a myslim si ze nahradit ho programom v anglictine je uplne zbytocne aj tak to mala vacsina sleduje.

Tento článok už nie je možné komentovať