Reklama

DIGI TV aktualizovala programový raster, niektoré súčasné programy nahradila novými, pribudol VH 1 Classic

Spoločnosť DIGI Slovakia obohatila od dnes svoju ponuku novej DIGI TV o niekoľko ďalších nových kanálov, niektoré však z ponuky naopak vyradila. Medzi novými kanálmi sú detský kanál Nick Junior (programová pozícia č. 17), hudobný kanál VH 1 Classic (programová pozícia č. 70) a zábavný kanál Comedy Central Extra (programová pozícia č. 44) aj s českými titulkami.
Pokračovanie nižšie:


Okrem pridania nových kanálov však bol z ponuky vyradený detský Disney Channel v češtine. Na jeho doterajšej programovej pozícii je práve novo pridaný kanál Nick Junior, ktorý je však dostupný iba v anglickom jazyku. Ďalším kanálom, ktorý opustil ponuku novej DIGI TV je Filmbox, na jeho doterajšej programovej pozícii vysiela teraz Comedy Central Extra.

Všetky nové spomínané stanice už boli pridané v čase písania tejto správy do programového rastra v DIGI boxoch Kaon. V prípade, žeby ste ich ešte v ponuke nemali, odporúčame minimálne na 10 minút vypnúť box s diaľkovým ovládaním do StandBy režimu, poprípade urobiť výrobné nastavenia.

VH 1 Classic a Comedy Central Extra sú dostupné zákazníkom v balíčku Štandard, Nick Junior v balíčku Maxi.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. To teda nebol moc dobrý nápad, vyhodiť Disney Channel v češtine a nahradiť ho v angličtine Nick Junior. Deti do 15 rokov – to rátam že skôr nebudú stíhať sledovať hovorovú angličtinu v TV programe – nebudú mať z toho nič. Budú len sledovať čo sa deje na obrazovke. „NO SUPER VĎAKA!!!!“
  Podobne aj výmena Filmbox za Comedy Central Extra. Filmy za „inteligentné“ americké komediálne seriály… 🙁

 2. Disney channel bol tiez americka hlúposť. ..deti maju byt vonku..športovať. ..alebo sledovat niečo užitočné ako dokumenty o zvieratách. .planete…a pod. ..najlepsie a najľahšie pre nezodpovedného rodica je strcit decko pted telku a dovi dopo

 3. Máš pravdu Peter. Ale žiaľ, tzv. vedúca sila sveta potrebuje ohlúpnutú a „zdegenerovanú“ masu ľudí, aby mohla ňou ľahúčko manipulovať. Keď sa nechováš – netancuješ podľa jej nôt, tak si spiatočník, nemoderný a opovrhnutiahodný, ktorého treba izolovať alebo i odstrániť.

 4. na niečom je treba ušetriť, keď´ sú také vysoké náklady na exkluzívne práva na angl. futbal. Disney je sledovaný kanál, tak isto ako Filmbox, takže žiaľ je to daň za programovú vojnu medzi operátormi pay tv

 5. Asi počkám až mi skončí viazanosť a skončím z DIGI.

 6. Tiež po niekoľkých rokoch skončím s DIGI. Som sklamaný s terajšou programovou ponukou.

 7. je to politika t mobile…potrebuju zlikvidovat digi pretoze magio je neuspesne a drahe…

 8. Disney Channel pozerajú aj moje deti a Digi som nechala len pre tento kanál. Teraz vlastne platím za to, čo som nechcela a možem prejsť kľudne na Skylink, ktorý je lacnejší

 9. Digi používame už veľmi dlho a jej programová ponuka je čoraz horšia.Veľa úplne zbytočných,nesledovateľných programov,aspoň pre Slovensko.Programy sa menia ako keď fúka vietor,na nič sa nedá spoľahnúť.O nás bez nás.S manželkou uvažujeme,že po rokoch s Digi skončíme.Je to sklamanie.

 10. Na slovensku ide progr.ponuka dole vodou.Ešte v cz to maju akotak:

 11. Celá DIGI stojí za H….,s prepáčením.Samé maďarské programy,z toho polovica nejde,signál stále vypadáva-škoda reči.A to nehovorím o tom,že ešte aj zrušili Disney Channel! To som si mohla nechať káblovku za 2,90€ mesačne! Rýchlo od nich preč!!!

 12. Zdravym,digi zrusila sportove programi a mnoho dalsich programov, uz si hladam ine

 13. Ten disney channel bola hlupost ze sa vyradil. Bol to kanal pre deti a myslim si ze nahradit ho programom v anglictine je uplne zbytocne aj tak to mala vacsina sleduje.

Komentáre už nie sú povolené.