Reklama

SWAN zaradil do ponuky TV Z, FILMBOX PLUS už aj pre zákazníkov balíčka M

Telekomunikačný operátor SWAN rozšíril svoju ponuku digitálnej káblovej televízie o slovenskú Televíziu Z. Program je k dispozícii pre zákazníkov už od najnižšieho balíčka S. Okrem toho dnes došlo aj k zaradeniu filmového programu FILMBOX PLUS do balíčka digitálnej televízie M. Doteraz mohli tento program sledovať iba zákazníci najvyššieho balíčka XL.

Najnižší balíček operátora (S) tak už obsahuje viac ako 30 televíznych programov z toho 8 je vo vysokom rozlíšení. Celkovo ponúka SWAN už viac ako 100 kanálov z toho 18 v HD kvalite.

Televízia Z prináša vo svojom vysielaní prevažne spravodajské a publicistické programy. V poslednej dobe vo vysielaní nechýbal napr. ani priamy prenos z kresťanského festivalu CampFest 2014.

SWAN poskytuje svoju káblovú televíziu či internet v mestách Bratislava, Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Chorvátsky Grob, Košice, Komárno, Malacky, Nitra, Nová Dubnica, Pezinok, Púchov, Sereď, Slovenský Grob, Stupava, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava a Zvolen.

Mohlo by vás ešte zaujímať