Reklama

Spravodajský portál TVNoviny.sk je krajší, prehľadnejší a rýchlejší

Skupina Markíza pokračuje v skvalitňovaní svojho spravodajského servisu nielen na televíznych obrazovkách, ale aj na internete. Spravodajský portál TVNoviny.sk sa v piatok 1. augusta 2014 návštevníkom predstavil v úplne novej vizuálnej i obsahovej podobe.

Vynovené TVNoviny.sk reflektujú súčasné trendy v oblasti spravodajských portálov, najväčší dôraz bol kladený na jednoduché a prehľadné štruktúrovanie obsahu a intuitívne ovládanie celého webu.
Celý koncept vznikol in-house na základe výsledkov rozsiahlej štúdie užívateľského správania,“ povedal Peter Šturdík, vedúci oddelenia nových médií skupiny Markíza.

Jednou z najvýraznejších zmien v rámci štruktúry portálu TVNoviny.sk je bezplatný prístup k najčerstvejším spravodajským reláciám z vysielania televízie Markíza priamo z domovskej stránky.
Po obsahovej stránke budeme návštevníkom webu poskytovať tie najdôležitejšie informácie z domácej politickej scény, mapovať budeme dianie v zahraničí, či športe, ale nevynecháme ani svet šoubiznisu,“ dodal Martin Dančiak, šéfredaktor on-line portálov skupiny Markíza.

TVNoviny.sk si budú po novom rozumieť s drvivou väčšinou mobilných zariadení na trhu. Užívateľom je k dispozícii mobilná verzia portálu na adrese m.tvnoviny.sk, môžu si tiež stiahnuť zdokonalenú aplikáciu pre operačný systém Android a v priebehu niekoľkých dní bude sprístupnená aj nová verzia pre iOS.

Nový koncept portálu TVNoviny.sk reaguje na celosvetové trendy spotrebiteľského správania. V porovnaní s väčšinou spravodajských webov poskytuje jedinečnosť synergie televízneho a internetového spravodajstva,“ povedal Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Skvalitnením prešla tiež technická infraštruktúra, na ktorej je portál TVNoviny.sk postavený, výsledkom je jeho výrazne vyššia rýchlosť a stabilita.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

Článok už nie je možné komentovať.