Reklama

Nové Magio Sat testuje desať nových programov v SD kvalite

Spoločnosť Slovak Telekom rozšírila programový raster nového Magio Sat o desať nových televíznych programov v štandardnom rozlíšení (SD). Konkrétne sú to stanice Nickelodeon CZ, MTV Europe, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, VH1 (európska verzia), VH1 Classic, Comedy Central HU, Viva HU a Comedy Central Extra.

Všetky uvedené programy sú zatiaľ podľa našich informácií dostupné zákazníkom len v testovacom režime. Do akých programových balíčkov budú neskôr zaradené, aktuálne zisťujeme.
Pokračovanie nižšie:

Detský kanál Nickelodeon CZ je dostupný v Magio Boxe na programovej pozícii číslo 51, hudobné kanály MTV Europe, MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, VH1 a VH1 Classic na pozíciách 159, 160, 164, 165, 150 a 168. Maďarskú verziu kanálu Comedy Central HU nájdu užívatelia na pozícii 219, hudobný kanál Viva HU na pozícii 218 a zábavný kanál Comedy Central Extra na programovej pozícii 134.

U MTV Europe a Comedy Central Extra sú k dispozícii aj české titulky.

Všetky novo pridané stanice sú dostupné zákazníkom nového Magio Sat v distribučnej kvalite zo satelitnej pozície Thor (0,8°W). Ich prevádzkovateľom je spoločnosť Viacom International Media Networks Europe.

Mohlo by vás ešte zaujímať