Reklama

DIGI Sport ponúkne divákom nový magazín SLOVAN v KHL

DIGI Sport rozšíri svoje vysielanie už v najbližšej dobe o nový hokejový magazín zameraný na HC Slovan Bratislava s názvom SLOVAN v KHL. Fanúšikovia tohto nášho jediného zástupcu v Kontinentálnej hokejovej lige tak získajú aktuálne informácie, dozvedia sa rôzne zaujímavosti a hlavne budú môcť nazrieť aj do zákulisia klubu. Magazín bude vysielaný s dvojtýždňovou periodicitou a to ako na kanáloch DIGI Sport, tak aj na oficiálnom webe hcslovan.sk
Pokračovanie nižšie:

S tretím ročníkom belasých v Kontinentálnej hokejovej lige sa SLOVAN predstaví s výrazne obmeneným kádrom oproti minulej sezóne. Z nových posíl môžeme spomenúť aspoň obrancu Tomáša Surového, útočníka Ladislava Nagya, američana Matta Murleyho, Václava Nedorosta či skúseného obrancu, účastníka KHL All Star Game 2014, Kurtisa Fostera. Nováčikmi v zostave bude aj dvojica slovinských hokejistov Rok Tičar a Žiga Jeglič.

TIP: Na krátkej návšteve v slovenskej športovej televízii Digi Sport

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Som názoru, že by sa mohol samostatne vytvoriť športový balík so všetkými stanicami, ktoré vysiela DIGI TV. Ak mám záujem o DIGI Sport 4 a 5 musím kúpiť Maxi balík, kde je množstvo staníc, ktoré nikdy nevyužijem.
    Doc. MUDr. Milan Májek

Komentáre už nie sú povolené.