Reklama

DIGI Sport ponúkne divákom nový magazín SLOVAN v KHL

DIGI Sport rozšíri svoje vysielanie už v najbližšej dobe o nový hokejový magazín zameraný na HC Slovan Bratislava s názvom SLOVAN v KHL. Fanúšikovia tohto nášho jediného zástupcu v Kontinentálnej hokejovej lige tak získajú aktuálne informácie, dozvedia sa rôzne zaujímavosti a hlavne budú môcť nazrieť aj do zákulisia klubu. Magazín bude vysielaný s dvojtýždňovou periodicitou a to ako na kanáloch DIGI Sport, tak aj na oficiálnom webe hcslovan.sk

S tretím ročníkom belasých v Kontinentálnej hokejovej lige sa SLOVAN predstaví s výrazne obmeneným kádrom oproti minulej sezóne. Z nových posíl môžeme spomenúť aspoň obrancu Tomáša Surového, útočníka Ladislava Nagya, američana Matta Murleyho, Václava Nedorosta či skúseného obrancu, účastníka KHL All Star Game 2014, Kurtisa Fostera. Nováčikmi v zostave bude aj dvojica slovinských hokejistov Rok Tičar a Žiga Jeglič.

TIP: Na krátkej návšteve v slovenskej športovej televízii Digi Sport

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Som názoru, že by sa mohol samostatne vytvoriť športový balík so všetkými stanicami, ktoré vysiela DIGI TV. Ak mám záujem o DIGI Sport 4 a 5 musím kúpiť Maxi balík, kde je množstvo staníc, ktoré nikdy nevyužijem.
    Doc. MUDr. Milan Májek

Článok už nie je možné komentovať.