DIGI TV zaradila do svojej ponuky ID Xtra, CBS Reality s českým audiom

Nová DIGI TV zaradila do svojej satelitnej ponuky televízny kanál z dielne Discovery Networks ID Xtra. Kanál nahradil pred niekoľkými dňami doterajšiu stanicu Investigation Discovery ID. ID Xtra vysiela na satelite Intelsat 10-02 (0,8°W), frekvencii 12 607 MHz, zákazníci platformy ho nájdu v DIGI Boxoch Kaon NA 1170 na programovej pozícii č. 51.

ID Xtra vysiela momentálne len z časti s českým dabingom, do konca roku 2014 by však už mal byť plne lokalizovaný. Okrem českej audio stopy je k dispozícii zákazníkom DIGI TV aj anglická audio stopa, program je súčasťou programového balíčka Štandard.

Kanál ID X prináša vo svojom vysielaní napätie a drámy obyčajných ľudí, ktorí sa vydali nesprávnou cestou.

Okrem nahradenia Investigation Discovery ID novým kanálom ID Xtra došlo v DIGI TV aj k pripojeniu českej audio stopy ku kanálu CBS Reality.

Technické parametre pre príjem:
Družica: Intelsat 10-02 (0,8°W)
Frekvencia: 12 607 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 3/4
SR: 26666
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Kódované: Áno
Provider: ST
Názov: ID Extra

ID_Xtra_sc1

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Platím 10,90 .Stále mám vypadnuté kanali ,najnovšie Universal mám 87 zafixované stoho mi ide len 50-52 ,poradte mi ,ským mám hovoriť. Ďakujem Goldstein

  • Mas dve moznosti, nechaj zapnuty prijimac az pokial ti to nenabehne vsetko, alebo kontaktuj svojho operatora ktoremu ako pises platis.

Tento článok už nie je možné komentovať