Reklama

Dreambox údajne pripravuje nový satelitný prijímač s označením Dreambox DM7080

Výrobca satelitných prijímačov Dreambox plánuje podľa neoficiálnych informácií uviesť na trh nový satelitný prijímač s označením Dreambox DM7080. Informoval o tom ako prvý web Dreambox-blog.com, krátko po skončení výstavy ANGA COM na ktorej Dreambox nemal zastúpenie už na posledných dvoch ročníkoch.

Fanúšikovia tejto značky sa už za posledné tri roky nedočkali žiadneho nového prijímača, keďže naposledy bol v roku 2011 uvedený prijímač Dreambox DM7020 HD (ak nepočítame verzie V.2 prijímačov 7020HD, 800SE, 500HD).
Pokračovanie nižšie:


Dreambox DM7080 bude mať podľa neoficiálnych informácií 3 sloty pre tunery z ktorých jeden bude môcť byť twin, nový procesor s podporou rozlíšenia 1080p, výstup HDMI 1.4a, gigabajtový ethernet, Serial ATA – SATA 3, USB 3.0 porty, flash pamäť eMMC a nový štandard Bluetooth – BLE (Bluetooth Low Energy) s nízkou spotrebou energie. Prijímač bude samozrejme pracovať na systéme Enigma2. Vzhľad prijímača zatiaľ nie je známy.

Niektorí „šikovní“ nemeckí predajcovia už informovali, že prijímač budú mať v ponuke na jeseň tohto roku za maloobchodnú cenu okolo 600 € s DPH.Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Vyrobca DM boxov uz nepriniesol dlho novy prijimac. Dvojkove verzie nepocitam, tie su onicom. Chyba mi DVB-T2 tuner. A uz ked chcu novy box musi byt s podporou HEVC, inak to nebude mat uspech.

  2. neskoro sa zobudili. kto to za ten peniaz kúpi? nový kus nové veci ,nová bieda.a kde je hdmi 2.0 ? vu plus napreduje.
    úprimnú sústrasť.

Komentáre už nie sú povolené.