Reklama

Sledovali sme online: DIGI TV predstavuje novinky [aktualizované]

Spoločnosť DIGI Slovakia predstavila dnes na tlačovej konferencii v Bratislave novú službu satelitnej televízie DIGI Slovakia s názvom Nová DIGI. Tá je postavená na najnovšej technológii DVB-S2 s kompresiou videa MPEG-4 a zvukom vo vysokej kvalite AAC. Zákazníkom bude k dispozícii od 1. mája.

Pri dizajne a implementácii novej služby brala spoločnosť ohľad najmä na spätnú väzbu od existujúcich zákazníkov. Výsledkom je kvalitný obraz ako v SD, tak aj HD kvalite, programový sprievodca (EPG) pre skoro všetky TV kanály, a samozrejme, úplne nový typ Set Top Box. Využíva tri transpondéry Thor a Intelsat na pozícii 1 stupeň západne (1°W).
Pokračovanie nižšie:

Technická konsolidácia prináša ďalšiu výhodu pre Novú DIGI, a tou je pružnejšie reagovať na potreby zákazníkov, či už pri rozširovaní televízneho rastra, alebo zvyšovaní kvality technickej stránky služby. Obe služby – Magio aj DIGI budú naďalej poskytované samostatne, pod svojimi značkami, s odlišnou programovou ponukou, doplnkovými funkciami, čo umožňuje oslovenie zákazníkov, ktorí majú rôzne preferencie užívania TV služieb. Ponuku Novej DIGI prinesie spoločnosť DIGI Slovakia svojim existujúcim zákazníkom i novým záujemcom. Za nezmenený mesačný poplatok (9,6 €) dostanú klienti satelitnej platformy DIGI balík Štandard (viac ako 65 programov) v spoľahlivejšej technickej kvalite. V ponuke bude aj balík Maxi (viac ako 85 programov za 12,9 €). K týmto programom ponúka Nová DIGI balíky Extra Šport HD (Digi Sport 1, 2 a Slovak Sport 2 za 2 €) aj Extra HBO (HBO 1, HBO2 a HBO Comedy za 6 €).

DIGI_tlacovka_v
Denisa Herdová, technická riaditeľka DIGI, moderátor Marek Skáčik a Marcel Šatanek, generálny riaditeľ DIGI Slovakia.

Predpokladom prijatia služby Nová DIGI je prechod na nové Set Top boxy Kaon HD, ktoré ponúka platforma do prenájmu za 1,5 € mesačne. Výmena STB je nutná z dôvodu kompatibility s novou službou, zároveň jeho funkčnosť a jednoduché prehľadné užívateľské rozhranie prináša úplne nový komfort spojený so sledovaním obľúbených televíznych programov.

Všetci zákazníci Novej DIGI dostanú Extra HBO balík na jeden mesiac zdarma a Extra Šport HD zdarma na tri mesiace. Súčasťou prechodu existujúcich zákazníkov DIGI na novú službu je zdarma premeranie kvality príjmu televízneho signálu a prípadná následná korektúra.

Letáky novej DIGI TV:

Letak_digi_1_0

Letak_digi_1_1

Letak_digi_2_0

Letak_digi_2_1

Pôvodná správa:
Digi Slovakia, dcérska spoločnosť Slovak Telekomu, zvolala na dnes 28. apríla tlačovú konferenciu na ktorej predstaví novinky v poskytovaní služieb. Portál SatelitnaTV.sk samozrejme na tlačovke nemôže chýbať a preto Vám prinášame to najzaujímavejšie z nej online.

Upozorňujeme, že stránku nie je potrebné obnovovať! Nové príspevky sa objavia automaticky po ich pridaní.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ak mam prijimac cryptobox 600 hd,je moznost zakupit kartu digi tv, alebo musim sluzbu objednat aj z vasim hd prijimacom?
    dakujem

  2. marko, freesat medium karta ti pojde fajn…digi ma taku sprostu antibiznis politiku, ze musis mat ich zriadenie

  3. Podľa informácií na Parabole má aj Digi spusťiť predaj CAM modulov. Oni veľmi dobre vedia že ten kto si kúpi satelit s CI slotom je najlepšej ceste objednať si modul a tak isto sa už predávajú TV DVB-S aj DVD a BD rekordéry so sat tunerom a tam je modul nutný tie nemajú šachtu na kartu.

    1. O moduloch sme už informovali v januári: http://www.satelitnatv.sk/2014/01/magio-sat-a-digi-tv-chcu-do-buducna-ponukat-okrem-set-top-boxov-aj-ci-moduly/

  4. … to bolo len info pre Marka, že keby si bol kúpil Cryptobox 650 hd tak by si tam mohol vložiť aj modul s kartou od DIGI.

  5. 🙂 Začína sa ukazovať, že socialistické aktivity, pretože ich robia neschopní, vyjdú občanov nakoniec najdrahšie. A to neplatí len pre súčasnosť.

  6. A čo tak luxemburskí socialisti (nie Rosa Luxemburg) z M7 Group SA? Alebo sú to tvrdší kapitalisti zo západnej časti E(Ú)…

Komentáre už nie sú povolené.