Skylink zvýši od júna Servisný poplatok na 24 mesiacov

Luxemburská spoločnosť M7 Group, ktorá prevádzkuje satelitné platformy Skylink a CS Link zvýši svoj Servisný poplatok na 24 mesiacov z pôvodných 28,8 € na 34,9 €. Zmena nadobudne platnosť 1. júna tohto roku. Servisný poplatok na 12 mesiacov zostáva nezmenený (19,2 €). Zákazníci, ktorí uhradia servisný poplatok na 24 mesiacov ešte do júna tak zaplatia pôvodnú cenu 28,8 €.

Servisný poplatok podľa spoločnosti M7 Group pokrýva náklady na prevádzku, administráciu, technické zaistenie a zákaznícky servis satelitnej televízie Skylink a vzťahuje sa na všetky dekódovacie karty Skylink a CS Link. Pokiaľ si však zákazník predplatí akýkoľvek programový balíček Mini, Multi, HD plus, Kombi, Komplet atď. je Servisný poplatok už zahrnutý v cene balíčka.

Nový cenník Servisného poplatku od 1.6.2014:
Jednorazová platba na 12 mesiacov, 19.20 €
Pravidelná mesačná platba (SIPO a Inkaso), 1.20 €
Jednorazová platba na 24 mesiacov sa navýši z 28.80 € na 34.90 €

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • kazdopadne je vidiet ze sa snazia tlacit ludom platene balicky. Ti co maju balik Digital ich uz velmi nezaujimaju.

 • Nenažratí nanažranci sviniarski. Nech sa spamätajú, ináč zbankrotujú. Každý polrok zvyšujú poplatky a prečo, z akého dôvodu?
  Prestanme znášať to zdieranie. Ľudia pôjdú na DVB-T a nech skrachujú! Nič si nezaslúžia.
  Bol by som zvedaví, čo bude drístať Mr Glisnik.

 • Vraj:
  „Nejlepší komerční podmínky chceme nabízet našim loajálním zákazníkům, kteří nám platí pravidelně každý měsíc přes SIPO nebo inkasem z účtu,“ vysvětlil na dotaz webu parabola.cz Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, která služby Skylink a CS Link provozuje. „U těchto zákazníků jsou naše náklady na obsluhu nejnižší,“ tvrdí.
  A tí somári, čo zaplatia vopred, s tými majú ešte nižšie náklady. Len asi toľko nepriplatia za prevod peňazí, žeby i banky boli v tomto humbuku zainteresované?
  Jednoducho neplatiť nič a nevyužívať ich služby. Nech…

 • Oni to podľa mňa chcú dosiahnúť aby bežní ľudia odišli zo Skylinku a prešli na anténu ktorá je grátis… a chcú si tma nechať len tých „prominentných“ ktorí sú ochotní im platiť za reklamy…

 • Martin presne tak a takí trtkovia ako Jupi na webe parabole budu platit aj ked im skylink nakaká na hlavu…no a čo hlavne že im pridajú dalšiu mazanicu 🙂

 • najprv nalákali ľudí na skylink zadarmo,ľudia si zakúpili za svoje nie malé peniaze príslušenstvo,a teraz spoplatnili vysielanie,a zasa zvyšujú.Dokedy ešte budú zdierať ľudí?Treba odísť!!!

 • A pritom , každý vysielateľ platí 15 000 Euro bez DPH mesačne za šírenie…

 • Ja som sa svojho casu obratil na SOI, abz preverila opodstatnenie tohto poplatku a porusenie verejneho prislubu „ZADARMO“ v case ked som sluybu kupoval a odpovedali mi , ze je to OK v Cechach platia ine predpisy. Text so serveru DSL: Kým v Českej republike za priestupky súvisiace so zavádzaním tohto poplatku dostal prevádzkovateľ dve pokuty v celkovej výške 15 miliónov Kč, na Slovensku voči nemu nikto nekonal a potrestaný nebol.

 • to uz nie je normalne ta od 1.2 2014 zvysili poplatok nna dva roky na 28 E a z zapeti od 1.6 2014 poplatok na dva roky zvisia na 34 E ved to nie je normalne v ziadnom state len na tom blbob a skorumpovanom SLOVENSKU krajina podvodnikov,zlodejov a vrahov

Tento článok už nie je možné komentovať