Reklama

Skylink začne ponúkať vybraným zákazníkom balíček Kombi aj so satelitným prijímačom

Satelitná platforma Skylink začne od apríla ponúkať vybranej úzkej skupine zákazníkov balíček Kombi so satelitným prijímačom M7. „Ponuka je určená pre tých zákazníkov, ktorí v minulosti nemali predplatený žiadny HD balíček alebo HD/MPEG4 program vo výbere Flexi 7,“ informovala dnes platforma Skylink svojich predajcov.

Nová ponuka nebude nijako verejne komunikovaná a vybraní zákazníci tak budú oslovovaní priamym telefónnym kontaktom, alebo poprípade emailom.
Pokračovanie nižšie:

Predmetom novej špeciálnej akcie je ponuka balíčka Kombi na 6 mesiacov za štandardnú cenu 93 € (2.322 Kč), alebo balíčka Kombi na 12 mesiacov za štandardnú cenu 170,50 € (4.257 Kč) spoločne s bezplatným zapožičaním prijímača M7 (SAT901). Akciová ponuka je viazaná na obmedzené množstvo satelitných prijímačov, ktoré má prevádzkovateľ platformy k dispozícii.

Prijímač má zákazník zapožičaný počas celej doby aktívneho predplatného balíčka Skylink. Po skončení predplatného si zákazník môže predplatiť ľubovoľný základný programový balíček Skylink (Mini, Multi…) a môže prijímač naďalej používať. Prijímač vráti iba v prípade, že už naďalej žiadny základný balíček Skylink nebude chcieť využívať.

Cieľom akcie je podľa spoločnosti M7 Group v čo najkratšej dobe sprístupniť programy v HD kvalite aj zákazníkom, pre ktorých je prechod na kvalitnú HD ponuku finančne príliš náročný.

Vyššie uvedená ponuka neplatí pre platby SIPO/Inkaso.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

Komentáre už nie sú povolené.