Reklama

Televízia Z bude dostupná vo všetkých lokálnych multiplexoch spoločnosti AVIS

Novo vznikajúca Televízia Z, ktorá testuje už v bratislavskom lokálnom multiplexe na 32. kanáli, bude vysielať aj prostredníctvom ďalších lokálnych DVB-T vysielačov, ktoré prevádzkuje spoločnosť AVIS. Pre portál SatelitnáTV.sk to potvrdili zástupcovia televízie. Diváci si tak budú môcť naladiť novú televíziu nielen v Bratislave (32. kanál), ale aj v mestách Levice (52. kanál), Zvolen (42. kanál), Galanta (29.kanál), Trnava (49. kanál), Nitra (54. kanál), Banská Bystrica (52. kanál) a Žilina (56. kanál). V príprave sú aj vysielače pre Michalovce (48. kanál), Nové Zámky (40. kanál), Košice (41. kanál) a Prešov (41. kanál).
Pokračovanie nižšie:

Televízia Z bude dostupná okrem DVB-T multiplexov aj v sieti spoločnosti Antik Telecom a Slovak Telekom. S ďalšími operátormi aktuálne prebehajú rokovania.

Prevádzkovateľom Televízie Z bude spoločnosť ZOE MEDIA, ktorá už požiadala Radu pre vysielanie a retransmisiu o licenciu, tá sa ňou bude zaoberať v utorok 25. marca 2014. V prípade, že televízia získa licenciu plánuje spustiť vysielanie už 4. apríla 2014 o 18:00.

Vo vysielaní novej televízie sa budú objavovať hlavne spravodajské a publicistické programy.

K dispozícii je už aj oficiálna webová stránka televízie: http://www.televiziaz.sk.

Mohlo by vás ešte zaujímať