Reklama

Mobilná aplikácia TVNOVINY.sk je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android

Skupina Markíza uviedla v nedeľu 2. februára 2013 na trh novú aplikáciu TVNOVINY.sk, určenú pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Aplikáciu si môžu bezplatne stiahnuť všetci užívatelia mobilných zariadení z Google Play.

Bezplatná aplikácia TVNOVINY.sk používateľom v prehľadnej a jednoduchej forme sprístupňuje obsah rovnomenného spravodajského portálu a umožňuje im tak byť neustále v obraze,“ povedal Peter Šturdík, šéf oddelenia nových médií skupiny Markíza.

V samotnej aplikácii je možné okrem najnovších správ z domova, zahraničia, ekonomiky, regiónov, športu a šoubiznisu nájsť aj najzaujímavejšie reportáže z Televíznych novín televízie Markíza.

Používatelia si tak vo svojom mobilnom zariadení nájdu vždy rýchle a objektívne spravodajstvo obohatené o videá a kvalitné fotografie,“ uviedla dnes Markíza v tlačovej správe.

Okrem toho je možné aj priamo z aplikácie, v sekcii Som reportér, zaslať do redakcie spravodajstva TV Markíza fotografiu, alebo video so zaujímavým tipom či námetom na reportáž.

Podľa Markízy je pre bezproblémové fungovanie aplikácie TVNOVINY.sk potrebný operačný systém Android vo verzii 2.3 a vyšších. V priebehu februára 2014 sprístupní skupina Markíza aplikáciu aj pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS.

Terajší obsah aplikácie TVNOVINY.sk sa v blízkej budúcnosti rozšíri aj o týždenný bezplatný videoarchív televízneho spravodajstva, prehľadný TV program či zdokonalenú funkcionalitu Som reportér,“ uviedla v správe Markíza.

Aplikácia TVNOVINY.sk je dostupná bezplatne v obchode Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.markiza.tn

tvnoviny_screen2

Ďalšie zaujímavé správy: