Reklama

Fooor ukončil vysielanie, pozrite sa ako [video]

Najmladší televízny kanál Markízy, Fooor, ktorý sa zameriaval na komédie, seriály a zábavu, dnes ukončil svoje vysielanie. Televízia ktorá odštartovala svoje vysielanie 25. februára 2013 tak neoslávila ani svoje prvé narodeniny.

Markíza oznámila ukončenie vysielania televízie Fooor krátko po výmene svojho šéfa, ktorým sa stal rakúsky manažér Matthias Settele. Dôvodom majú byť práve finančné problémy vlastníka Markízy, spoločnosti CME, ktorý prehĺbil svoju stratu za tri štvrťroky 2013 na 173,3 milióna dolárov. Sledovanosť Foooru sa pohybovala okolo 1,5 percenta.
Pokračovanie nižšie:

Televízia Fooor ukončila vysielanie krátko po polnoci s odpočítavaním a záverečným odkazom pre divákov: „Zábava nekonči. Vaše obľúbené komédie a seriály nájdete v televízii Dajto.

Markíza bude tak prevádzkovať, okrem svojho hlavného kanálu, už len stanice Dajto a Doma. Konkurenčná skupina JOJ Gorup bude aj naďalej prevádzkovať štyri kanály JOJ, Plus, WAU a Senzi.Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. No v prípade divákov Digi TV (satelit) tento program asi ani nebude chýbať keď ho daná platforma ani nezaradila do svojej ponuky .

  2. Pekná sprostosť nech si platené programy strčia viete kam??????????

Komentáre už nie sú povolené.