Reklama

HBO GO je už dostupné pre zákazníkov Skylinku, vyskúšali sme ho

Satelitná platforma Skylink, ktorú prevádzkuje luxemburská spoločnosť M7 Group, sprístupnila dnes spolu s filmovým kanálom HBO v rámci testov pre svojich zákazníkov videoslužbu HBO GO. Služba bude štandardne dostupná všetkým predplatiteľom balíčka HBO Standard a HBO MaxPack za poplatok. V rámci akcie bude však zo začiatku nejakú dobu dostupná bezplatne. “Určite budeme poskytovať HBO GO po nejakú dobu bezplatne,” povedal pre náš portál SatelitnáTV.sk člen predstavenstva M7 Group, Jaromír Glisník ešte v priebehu októbra. Ako dnes dodal: „Na oficiálne spustenie si musíme ešte počkať. HBO doposiaľ nie je pripravené. Počítam, že niekoľko mesiacov budú služby HBO GO poskytované predplatiteľom služieb HBO bezplatne.

HBO GO je videoslužba dostupná kdekoľvek prostredníctvom internetu. Využívať ju je možné ako na PC, smart televízoroch, tak aj na mobilných zariadeniach ako sú tablety či smartphony, vďaka špeciálnej aplikácii.
Pokračovanie nižšie:

S HBO GO je možné sledovať obľúbené filmy, seriály, dokumenty, či programy z originálnej produkcie HBO na vyššie spomínaných zariadeniach a to kedykoľvek, kdekoľvek a hlavne bez obmedzenia. Celý obsah z bohatej ponuky HBO je dostupný s českým dabingom. Väčšina titulov je v službe dostupná aj v pôvodnom znení s českými titulkami.

Zákazníci Skylinku, ktorí majú aktuálne predplatený jeden z balíčkov HBO sa môžu už v tejto chvíli zaregistrovať a následne prihlásiť na stránkach HBO GO (hbogo.sk) bezplatne. Pri registrácii ako aj následnom prihlásení sa vyžadujú prihlasovacie údaje rovnaké, ako tie ktoré má zákazník na webe Skylinku. Pokiaľ tak ešte zákaznícky účet na stránkach Skylinku zákazník nemá, je potrebné, aby si ho vytvoril. Následne po prihlásení je potrebné ešte overiť e-mailovú adresu na ktorú bude zaslaný špeciálny kód, ktorý je nutné zadať na stránkach HBO GO. Po úspešnej registrácií a prihlásení sa, je možné využívať aplikáciu HBO GO na mobilných zariadeniach, či Smart televízoroch.

HBO_GO1

HBO_GO2

Mohlo by vás ešte zaujímať