Skylink predlžuje opäť akciu pre dekódovacie karty Skylink Výmena M7

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, predĺžila opäť súčasnú akciu pre dekódovacie karty Skylink Výmena M7 a to až do konca decembra 2013. Pôvodne táto akcia platila najskôr do 31. júla, potom do 31. augusta, neskôr do 30 septembra a teraz došlo opäť k jej predĺženiu.

V rámci akcie získa každý zákazník pri výmene svojej karty Skylink či CS Link Cryptoworks balíček Mini na 2 mesiace zadarmo, ktorý bude aktivovaný na novej karte Skylink Výmena M7. Podmienkou je aby bola nová karta aktivovaná a registrovaná počas akcie a to do 31. decembra 2013.

Doporučená cena dekódovacej karty Skylink Výmena M7 je 13,9 € s DPH. V prípade, že zákazník má servisný poplatok na staršej karte (Cryptoworks) zaplatený sa pri výmene tento poplatok prenáša na novú kartu Výmena M7. Ak servisný poplatok zaplatený nemá je potrebné ešte k cene karty pripočítať 14,4 € (ročný servisný poplatok).

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • poslali nám zo Skylinku list, vraj ak neodmietnem cez ich web novú výmena kartu, posielajú na dobierku automaticky novú. Z vrchu im na to….. Už som celú rodinu informovala, aby nepreberali žiadne dobierky, najmä od SL a M77. ja si kúpim kartu vtedy, kedy budem chcieť ja, mám zaplatený serv.poplatok, tak mi programy musia ísť, inak SL zažalujem!

  • pre Mi

    súhlasím, nič nepreberajte, naviac, „SKYLINK“ vo svojej dokonalosti posiela zákazníkom vopred mail v ktorom ich informuje, že posiela kartu výmena na dobierku a na záver mailu ešte zákazníkovi poďakuje za jeho objednávku :), aj keď si , samozrejme, dotyčný nič neobjednal … a naviac , dobierka príde bez dokladu , takže ak preberiete, odložte si aspoň obálku 🙂 ako doklad o tom , že ste si niečo kúpili od spoločnosti M7 S.A. , majiteľa SKYLINKu …

  • Napriek všetkým problémom,ktoré súvisia s výmenou kariet,je Skylink stále najlacnejšia služba ako sledovať CS stanice cez satelit.

Tento článok už nie je možné komentovať