Reklama

freeSAT by UPC Direct ponúka druhú až štvrtú kartu za zvýhodnených podmienok

Satelitná platforma freeSAT by UPC Direct poskytuje svojim zákazníkom nielen jednu, ale až štyri dekódovacie karty. Zákazník si tak môže vybrať či chce sledovať ponuku operátora na jednom, alebo viacerých televízoroch (maximálne štyroch) a nemusí platiť plnú sumu za každú kartu.

Z dôvodu novej ponuky sa mení logika poskytovania druhej, tretej a štvrtej karty.

Doteraz ponúkané produkty freeSAT twin a freeSAT next nahrádza prevádzkovateľ platfromy freeSAT by UPC Direct novými produktmi freeSAT twin karta a freeSAT twin. Produkt freeSAT next v tejto súvislosti nebude ďalej v ponuke freeSATu.
Pokračovanie nižšie:

U oboch produktov freeSAT twin karta a freeSAT twin programová ponuka plne kopíruje hlavnú kartu. Rozdiel medzi týmito produktmi je rovnaký ako v prípade freeSAT medium karta a freeSAT medium, a teda poskytnutím satelitného prijímača priamo od prevádzkovateľa.

Cenník nových produktov:
freeSAT twin karta – 4€/mesačne
freeSAT twin – 6€/mesačne

V prípade, že na hlavnej karte je akýkoľvek prémiový balíček z ponuky (t.j. freeSAT plus, freeSAT HD, FilmBox Pak, HBO Pak, Cinemax, HBO MaxPak, freeSAT active) bude automaticky poskytnutá zľava 2€. Poskytovateľ poskytne zľavu 2€ na prvú freeSAT twin kartu alebo freeSAT twin. tj. freeSAT twin karta zo 4€ na 2€ a freeSAT twin zo 6€ na 4€.

Mohlo by vás ešte zaujímať