Reklama

Šláger TV začal spolupracovať s TV Music Box, vysielajú na jednej programovej pozícii

Česká hudobná televízia Šláger TV začala spolupracovať s hudobnou televíziou Music Box TV. Vďaka tejto spolupráci bude vysielanie tejto populárnej hudobnej televízie so zameraním na starších divákov dostupné v učitom čase aj na programovej pozícii hudobného kanálu Music Box. Vďaka tomu budú môcť naladiť Šláger TV napr. aj zákazníci satelitnej platformy DIGI TV či terestriálnej platformy Plustelka.

Vážení sympatizanti Šláger TV na Slovensku. S radosťou vám oznamujeme, že dnešným dňom sme v záujme rozširovania ponuky hudobných žánrov vstúpili do spolupráce s TV Music Box. Oznámte to všetkým známym. Všade tam, kde ste mali možnosť sledovať Music Box (UPC, DIGI TV, Orange, Magio, Satro, DVB-T Košice a Towerhome), máte teraz možnosť vidieť a počuť aj Šláger TV. Nech žije hudba! Priatelia Šláger TV v ČR. Od tejto chvíle máte možnosť sa pozerať na interpretov Šláger TV taktiež na DIGI TV a v O2TV v hudobnom balíčku na stanici Music Box. Prosíme, pokiaľ máte známych, ktorí sledujú televíziu prostredníctvom týchto sietí, povedzte im to!! Ďakujeme Váš Šláger TV,“ informuje divákov oznam TV Music Box v hornej časti obrazovky.

Podľa Šláger TV by mal byť kanál dostupný na programovej pozícii Music Box v čase od 8:00 do 24:00 hod. Počas nášho sledovania však krátko pred 22. hodinou vysielanie Šláger TV na programovej pozícii skončilo a pokračovalo opäť vysielanie Music Box TV.

Okrem vysielania Šláger TV na programovej pozícii Music Boxu bude aj naďalej vysielať aj samostatne tak ako doteraz napr. na satelite Astra 3B (23,5°E).

MB Black-1072013-2154 1

Mohlo by vás ešte zaujímať


Komentár

  1. Som veľmi rád, že vznikla televízia Šláger a že ju môžeme pozerať aj na Slovensku,konkrétne aj v Handlovej vďaka pružnej reakcie DIGI SLOVAKIA. Prajem vám veľa a veľa úspešných vysielacích rokov a snimi mnoho a mnoho priaznivcov,divákov i poslucháčov.

Komentáre už nie sú povolené.