Reklama

Zlomový súboj o Brazíliu 2014 už zajtra večer na Dajto

Ide o všetko! Na slovenskú futbalovú reprezentáciu čaká v piatok 7. júna 2013 zlomový kvalifikačný zápas s mužstvom Lichtenštajnska, v ktorom má poslednú šancu zabojovať o vysnívaný postup na Majstrovstvá sveta 2014.

Futbalový večer vo vysielaní „telky pre chlapa“ Dajto odštartuje o 19:40 športovým štúdiom Dajto vo futbale. Hosťom Dana Očenáša bude bývalý slovenský futbalový reprezentant Marián Zeman.

Samotný duel Lichtenštajnska so Slovenskom sa začne o 20:00. Priamy prenos bude priamo zo štadióna vo Vaduze komentovať Miro Špaček, pričom Marián Zeman sa divákom predstaví aj v úlohe spolukomentátora.

Priamo po skončení zápasu televízia Dajto divákom naživo sprostredkuje reakciu trénera Stanislava Grigu a vybraných hráčov.

Mimoriadne dôležitý zápas slovenskej reprezentácie na ceste do Brazílie prinesie svojim predplatiteľom naživo aj video on-demand platforma VOYO.sk.

Na obrazovkách televízie Dajto nebudú tento rok chýbať ani zvyšné štyri stretnutia so slovenskou účasťou, ako aj niekoľko ďalších atraktívnych duelov z tejto kvalifikácie.

(TS TV Markíza)

Ďalšie zaujímavé správy: