Reklama

Televízia Dajto získala vysielacie práva k dvom prípravným zápasom hokejovej reprezentácie s tímom Bieloruska

Televízia Dajto získala vysielacie práva k dvom atraktívnym prípravným zápasom slovenskej hokejovej reprezentácie s tímom Bieloruska.

Slovenskí hokejoví reprezentanti začínajú tretí blok záverečnej prípravy pred svetovým šampionátom vo Švédsku a Fínsku. Po dvoch prehrách vo Švédsku (1:6 a 1:5) čaká zverencov trénera Vladimíra Vůjteka koncom týždňa ďalšia zápasová previerka – v bieloruských mestách Žlobin a Bobrujsk proti domácej reprezentácii, ktorá v úvode prípravy pred MS dvakrát zdolala Nemecko.

Vicemajstri sveta sa po prvý raz objavia na obrazovkách televízie Dajto. Pre viacerých reprezentantov to môže byť posledná možnosť ukázať trénerovi Vladimírovi Vůjtekovi, že si zaslúžia miestenku na májové majstrovstvá sveta,“ povedal Martin Lisý, vedúci športovej redakcie TV Markíza.

Prvý priamy prenos s názvom Dajto v hokeji: Bielorusko – Slovensko odštartuje v piatok 12. apríla 2013 o 17:55, druhý v sobotu 13. apríla 2013 o 15:55. Oba zápasy si budú môcť bezplatne vychutnať aj návštevníci spravodajského portálu TVNoviny.sk prostredníctvom online kanálu Markíza News. Hrajú sa v rámci série Euro Hockey Challenge.

Komentátorom zápasov bude Matúš Krutý a spolukomentátorom Miroslav Hlinka, bývalý slovenský reprezentant v hokeji, ktorý získal na svetových šampionátoch tri medaily (striebro v Petrohrade v roku 2000, zlato v Göteborgu v roku 2002 a bronz v Helsinkách v roku 2003).(TV Markíza)

Ďalšie zaujímavé správy: