Už o pár hodín začne vysielať HOROR FILM

Už o niekoľko hodín odštartuje na slovenskom a českom trhu nový televízny kanál zameraný na hororové a mysteriózne filmy s názvom HOROR FILM. Oficiálny štart je naplánovaný presne o polnoci vo štvrtok 14. februára 2013, kedy odvysiela český horor Posledný výkrik z roku 2012 v hlavnej úlohe s Ivetou Bartošovou.

Pripomeňme, že promo vysielanie kanálu HOROR FILM je dostupné nekódovane (FTA) už niekoľko dní na satelite ASTRA 3B (23,5°E). So spustením vysielania sa počíta s jeho zakódovaním a program tak bude dostupný len pre zákazníkov satelitnej platformy Skylink s aktivovaným balíčkom Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Komplet alebo Flexi 7.

HOROR FILM bude vysielať denne od 00:00 do 06:00 na frekvencii 11 876 MHz (bývalá pozícia Private Spice).

V satelitných platformách DIGI TV, Magio Sat a freeSAT by UPC Direct zatiaľ HOROR FILM nebude dostupný.

Technické parametre pre príjem:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S
Kódovanie: áno
Názov: HOROR FILM
Provider: Skylink

HOROR_FILM_

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

  • Ja mam detto. Oni zrejme nevedia, že 00:00 dňa 14.2.2013 už je dávno preč, zrejme mali na mysli začiatokk 00:00 dna 15.2.2013.

  • Nabehlo to až o pol jednej. Inak teraz to zbytočne pozeráš, keďže vysiela len od 00:00 do 06:00…

  • No mne táto stanica vôbec nejde.Teda ukáže mi akurát aký film práve beží a inak ani obraz ani zvuk.Mám predplatený balík multi.Neviete mi poradiť ako to odkodujem?

  • mne to dokonca na tej frekvencii ani nezobrazi ze to tam je…. neviete mi poradit? tiez mam multi balik

  • @Peter:
    Pozrite si, či ho (HOROR FILM) máte v ponuke staníc, lebo teraz, keď nevysiela, je tam len „čierna obrazovka“ (až v noci vysiela), ale je tam EPG.
    Ja mám SMART TV s DVB-S2 a mne sa manuálnym ladením bez problémov naladil, hoci mám len „exGRÁTIS“ = DIGITAL, tak ja mám len EPG.

  • Netreba zabúdať aj na rodičovskú ochranu. Skylink ju aktivoval aj na tomto programe. Na ICE kartách je preto potrebné vypnúť rodičovskú ochranu.

Tento článok už nie je možné komentovať