Reklama

Už o pár hodín začne vysielať HOROR FILM

Už o niekoľko hodín odštartuje na slovenskom a českom trhu nový televízny kanál zameraný na hororové a mysteriózne filmy s názvom HOROR FILM. Oficiálny štart je naplánovaný presne o polnoci vo štvrtok 14. februára 2013, kedy odvysiela český horor Posledný výkrik z roku 2012 v hlavnej úlohe s Ivetou Bartošovou.
Pokračovanie nižšie:

Pripomeňme, že promo vysielanie kanálu HOROR FILM je dostupné nekódovane (FTA) už niekoľko dní na satelite ASTRA 3B (23,5°E). So spustením vysielania sa počíta s jeho zakódovaním a program tak bude dostupný len pre zákazníkov satelitnej platformy Skylink s aktivovaným balíčkom Mini, Multi, Kombi, Multi HD, Komplet alebo Flexi 7.

HOROR FILM bude vysielať denne od 00:00 do 06:00 na frekvencii 11 876 MHz (bývalá pozícia Private Spice).

V satelitných platformách DIGI TV, Magio Sat a freeSAT by UPC Direct zatiaľ HOROR FILM nebude dostupný.

Technické parametre pre príjem:
Družica: Astra 3B (23,5°E)
Frekvencia: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC: 5/6
SR: 27500
Modulácia: QPSK
Norma: DVB-S
Kódovanie: áno
Názov: HOROR FILM
Provider: Skylink

HOROR_FILM_

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ja mam detto. Oni zrejme nevedia, že 00:00 dňa 14.2.2013 už je dávno preč, zrejme mali na mysli začiatokk 00:00 dna 15.2.2013.

  2. Nabehlo to až o pol jednej. Inak teraz to zbytočne pozeráš, keďže vysiela len od 00:00 do 06:00…

  3. No mne táto stanica vôbec nejde.Teda ukáže mi akurát aký film práve beží a inak ani obraz ani zvuk.Mám predplatený balík multi.Neviete mi poradiť ako to odkodujem?

  4. mne to dokonca na tej frekvencii ani nezobrazi ze to tam je…. neviete mi poradit? tiez mam multi balik

  5. @Peter:
    Pozrite si, či ho (HOROR FILM) máte v ponuke staníc, lebo teraz, keď nevysiela, je tam len „čierna obrazovka“ (až v noci vysiela), ale je tam EPG.
    Ja mám SMART TV s DVB-S2 a mne sa manuálnym ladením bez problémov naladil, hoci mám len „exGRÁTIS“ = DIGITAL, tak ja mám len EPG.

  6. Netreba zabúdať aj na rodičovskú ochranu. Skylink ju aktivoval aj na tomto programe. Na ICE kartách je preto potrebné vypnúť rodičovskú ochranu.

Komentáre už nie sú povolené.