Vianočná programová ponuka televízií MARKÍZA, DOMA a DAJTO

TV Markíza, Doma i Dajto pripravili počas nastávajúcich vianočných sviatkov špeciálnu programovú ponuku, v ktorej nebudú chýbať atraktívne filmové tituly, rodinné filmy a samozrejme rozprávky, ktoré už neodmysliteľne patria k tomuto obdobiu.

Markíza aj tento rok prinesie do domácností ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE. Zážitok pred televíznymi obrazovkami sľubujú počas vianočných sviatkov osvedčené, ale aj premiérové filmové tituly, ktoré evokujú pocit rodinnej pohody. Vianočnú atmosféru otvoria na Markíze už dva dni pred Štedrým dňom (22.12.) rodinné komédie Vianočné prázdniny, Miliónové Vianoce, Vianoce na nože, či Mačky a psy.

23.12. to budú opäť komédie, podvečerný animovaný film Shrek Tretí, či nezabudnuteľná česká rodinná komédia S tebou mě baví svět v prime time.

Štedrý deň 24.12. si určite nevieme predstaviť bez vianočných stálic a tradičných rozprávok, ako sú Pyšná princezná, Perinbaba, Tři oříšky pro Popelku, rovnako ako bez špeciálneho vydania relácie o splnených snoch, Modré z neba. Okrem toho Markíza ponúkne aj exkluzívnu premiéru vianočného špeciálu v HD kvalite Šmolkovia: Vianočná koleda, či ďalšiu premiéru komédie Vianoce na štvrtú v hlavnej úlohe s Reese Witherspoonovou.

Prvý sviatok vianočný 25.12. bude patriť opäť prevažne rozprávkam, diváci si budú môcť v podvečer vychutnať klasickú rozprávku Soľ nad zlato či Princezna se zlatou hvězdou. Večer sa diváci môžu tešiť na premiéru animovanej komédie v HD kvalite Shrek: Zvonec a koniec a vynikajúcu komédiu Ružový panter 2 so Steveom Martinom a Jeanom Renom.

Slovenská komédia Pacho, hybský zbojník či nezabudnuteľný Mrázik prídu na rad v druhý sviatok vianočný, 26.12., po ktorých budú večer nasledovať rodinné komédie Alvin a Chipmunkovia či Diabolská svokra.

27.12. Markíza poňala ako „Česko-slovenský deň“. Počas tohto dňa sa diváci iste potešia najúspešnejším českým komédiám, ako Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách, Vrchní, prchni, Marečku, podejte mi pero!, Jak vytrhnout velrybě stoličku, večer zasa prídu na rad skvelé filmy Vesničko má středisková, Líbáš jako Bůh, či Tango s komármi.

Televízia DOMA pripravila pre divákov NEŽNÉ VIANOCE. Romantiku, lásku, harmóniu a pocit pohody prinesú divákom počas Štedrého dňa filmy Pošli to ďalej s Helen Huntovou a Kevinom Spacey, Madisonské mosty s Meryl Streepovou a Clintom Eastwoodom či Priateľ pod stromček.

Medzi sviatkami pripravuje DOMA do vysielania divácky atraktívne filmy, ako napríklad Sesterstvo putovných nohavíc, Drahý John (27.12.), či Navždy mladý (28.12.) s Jamie Lee Curtisovou a Melom Gibsonom.

Televízia Dajto pripravila pre divákov AKČNÉ VIANOCE. „Telka pre chlapa“ vsadila aj počas Vianoc na humor, nadsázku a akčnosť. 24.12. to bude akčný film Štyria bratia o súrodencoch, ktorí prišli domov pochovať matku a jej vraha, či kriminálna komédia Kiss Kiss Bang Bang s Robertom Downeym Jr v hlavnej úlohe. V prvý sviatok vianočný ponúkne televízia Dajto filmy Ostrov a Honba na ponorku, v neskorý večer potom kultový akčný film Peklo s Jean Claude van Dammeom. O deň neskôr to bude akčná komédia Veľký záťah s Markom Wahlbergom, či neľútostná vojna s gangstrami na motívy skutočných udalostí vo filme Nepodplatiteľní s exkluzívnym hereckým obsadením na čele s Kevinom Costnerom a Seanom Connerym.

(TV Markíza)

Moho by Vás ešte zaujímať