Reklama

ČR: Film Europe Channel a CS kanály od decembra aj v ponuke NetBox a AIM

Televízne kanály Kino CS, Doku CS, Muzika CS a prvý filmový kanál s čisto európskou tvorbou Film Europe Channel HD sú od decembra 2012 aj v ponuke poskytovateľov digitálnej televízie cez internetový protokol (IPTV) NetBox a AIM. Vianočný program zložený zo špičkových filmov si tak bude môcť pozrieť ešte väčšie publikum.

Diváci si v rámci digitálnych televízií NetBox od spoločnosti Smart Comp. a AIM spoločnosti Planet A môžu predplatiť kanály spoločnosti Film Europe Media Company hneď v niekoľkých variantoch, Kino CS, Doku CS, Muziku CS, Film Europe Channel a Film Europe Channel HD v televíznych balíčkoch Mých 5 a Mých 10 alebo všetky programy Film Europe Media Company v balíčku CS.HD. Televízia NetBox pôsobí v Brne, Prahe, Ostrave, Olomouci, Opave, Zlíne, Jihlave, Havlíčkovom Brode a Novom Jičíne. Televízia AIM od spoločnosti Planet A je dostupná v Prahe, Mělníku a Neratoviciach.

Okrem najnovších poskytovateľov sú televízne kanály spoločnosti Film Europe Media Company dostupné na satelitných, káblových a IPTV sieťach v Českej republike a na Slovensku. „Jedným z našich hlavných cieľov je zlepšovať dostupnosť kvalitnej európskej tvorby pre diváka, ktorý – ako sa v súčasnosti ukazuje – vie takýto druh produkcie oceniť,“ povedala Tomáš Žondra, obchodný riaditeľ Film Europe Media Company.

Vďaka zaradeniu kanálov Kino CS, Doku CS, Muzika CS a Film Europe Channel HD do ponuky NetBox a AIM neprídu diváci o exkluzívne televízne premiéry filmov ako napríklad Lurdy, Kto, ak nie my?, Divoké labute, Vianočný príbeh či Synova izba. Na Štedrý deň je pripravená nezabudnuteľná vianočná klasika – Láska nebeská.

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Zaujimave riesenie, ale uplne zbytocne pri dnesnych linuxovych prijimacoch. By ma zaujimalo este ako to SES vyriesi pri platenych kanaloch?

Článok už nie je možné komentovať.