Reklama

S novým VOYO.sk prichádza neobmedzená zábava!

Videoportál VOYO.sk sa od začiatku februára 2012 posunul do novej fázy. V rámci nej pripravil pre užívateľov hneď niekoľko skvelých noviniek. Okrem technického vylepšenia došlo k rozšíreniu obsahu, ktorý ponúka možnosť sledovať filmy, seriály, športové prenosy (napr. NHL, KHL, Wimbledon), živé vysielanie a archív TV Markíza a televízie DOMA. Navyše, užívatelia budú môcť sledovať epizódy obľúbených seriálov skôr, ako sa objavia na televíznej obrazovke!

Tento jedinečný balík služieb prinesie užívateľom za jednu cenu neobmedzený prístup k obsahu portálu. Noví užívatelia majú možnosť vyskúšať si VOYO na sedem dní bezplatne. Základnou podmienkou sledovania akéhokoľvek obsahu je jednoduchá a bezplatná registrácia.

Registrovaní užívatelia majú zdarma k dispozícii 14-denný archív formátov TV Markíza. Platiacim zákazníkom je sprístupnený kompletný archív a môžu využívať celý obsah až na troch zariadeniach súčasne.

(Markíza)

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Tym že si teraz musíme platiť za to že si chceme pozrieť niečo v archíve ako napríklad ordináciu v ružovej záhrade ktorú si nemôžem pozrieť v normálnom vysielacom čase koli tomu že mám rozpozeraného sultana ste má dosť naštvali ja si nemienim za to platiť to ste na tom až tak zle že potrebujete mať zaplatené ešte aj za to? Radšej sa vzdam pozerania markizi a zacnem sledovať nejaké seriály na jojke a dúfam že tým vašim spoplatnením stratite sledovanosť a tým pádom skrachujete keď ste tak nenažraný som zvedavý ako dlho Vám to voyo vydrží

  2. vsade vo svete to funguje bez poplatku,okrem slovenskej markizy.Ubohe.

  3. Pekne ste to doje…. s tym Voyom. Želám vám veľa šťastia, TV Markíza.. chuje

Článok už nie je možné komentovať.