Reklama

Boxerský súboj Kličko – Chisora v sobotu exkluzívne na VOYO.sk

Nadchádzajúci víkend bude bohatý na športové udalosti, na ktorých nemusíte chýbať ani vy. S videoportálom VOYO.sk sa môžete vydať naživo nielen do Osla na šampionát vo freestyle snowboardingu, ale aj do Mníchova, v ktorom sa odohrá atraktívny boxerský duel!

Fanúšikovia pästiarskych súbojov si už tento víkend prídu na svoje. Internetový portál VOYO.sk v sobotu 18. februára 2012 o 23.00 h ponúkne exkluzívne priamy prenos zo špičkového boxerského zápasu v ťažkej váhe o titul šampióna organizácie WBC. V nemeckom Mníchove sa proti sebe postavia Ukrajinec Vitalij Kličko a Brit Dereck Chisora.

Videoportál VOYO.sk okrem športových prenosov zároveň umožňuje sledovať aj filmy, seriály, živé vysielanie a archív TV Markíza a televízie DOMA. Navyše, užívatelia si môžu pozrieť epizódy obľúbených seriálov skôr, ako sa objavia na televíznej obrazovke. Tento jedinečný balík služieb prináša užívateľom za jednu cenu neobmedzený prístup k obsahu portálu. Noví užívatelia majú možnosť vyskúšať si VOYO na sedem dní bezplatne. Základnou podmienkou sledovania akéhokoľvek obsahu je jednoduchá a bezplatná registrácia.

(PR TV Markíza)

Ďalšie zaujímavé správy: