Reklama

Od januára obohacujú programovú štruktúru TA3 dva dokumentárne cykly

Piatkový večer na TA3 sa od nového roka nesie v štýle príjemného oddychu a zaujímavých informácií. Od januára obohacujú programovú štruktúru TA3 dva dokumentárne cykly.

Pre divákov televízie TA3 sme na piatkový večer pripravili opäť zaujímavé lahôdky. Tentoraz pôjde o dva dokumentárne cykly, ktoré potešia priaznivcov študentskej filmovej tvorby a milovníkov nepoznaného našej planéty,“ hovorí Martin Halanda, zástupca generálneho riaditeľa pre program.
Pokračovanie nižšie:


Spravodajská televízia TA3 uvádza od januára na svoje obrazovky dva dokumentárne cykly, ktoré sa budú striedavo vysielať každý piatok v premiére o 21.30 a v sobotňajšej repríze o 14.30.

Študentskou kamerou… Z tvorivej dielne dokumentaristov VŠMU

Cyklus krátkych filmov študentov dokumentaristiky na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU, ktorí počas svojho päťročného štúdia nakrúcajú každý semester svoj dokument. Spracúvajú rôzne, vopred zadané žánre, pričom témy si vyberajú sami. Po troch rokoch štúdia pripravujú bakalársky film v ateliéroch skúsených dokumentaristov, akými sú napríklad profesor Dušan Hanák alebo Vlado Balco. Niektoré z týchto dokumentov, medzi nimi aj ročníkové a magisterské dokumenty študentov z Bratislavy a Banskej Bystrice, uvidíte na obrazovkách TA3 každý druhý piatok a v repríze v sobotu.

Sú… Neštandardné cestovanie za novými objavmi na planéte

Cestami – necestami za objavenými i neobjavenými pokladmi, skrytými krásami našej planéty, pod vodou, v divokých oceánoch, vo vzduchu, na vrcholkoch tých najvyšších hôr, na strechách sveta, medzi nebezpečnými živočíchmi, hľadajúc tajomstvá ukryté vekmi… To všetko magické z našej planéty si tiež budete môcť vychutnať na TA3 v každý druhý predvečer víkendu.

O televízii TA3

Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým statusom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

PR Clinic

Mohlo by vás ešte zaujímať