Tradične rozprávkové a veselé Vianoce aj Silvester na Markíze

Čaro najkrajších sviatkov roka prinesie aj tento rok na obrazovky televízia Markíza. Divákov lídra na trhu poteší tradične mimoriadne štedrá nádielka programov, ktoré umocnia pravú atmosféru Vianoc. Veselá bude aj silvestrovská ponuka plná skvelej zábavy.

Vianoce sú časom plnenia túžob a radostných emócií. A práve nezištné obdarúvanie počas celého roka prináša do slovenských obývačiek televízia Markíza vďaka obľúbenej šou Modré z neba, ktorá každú stredu večer aspoň na chvíľu zmiernila rany osudom skúšaných ľudí. Emotívne príbehy s Vilom Rozborilom budú môcť diváci sledovať aj na Štedrý večer v špeciálnom vianočnom vydaní relácie.

Legendárne príbehy o láske skromnej Popolušky a charizmatického princa, krásnej Alžbetky a nebojácneho Jakuba, či pracovitej Nastenky a statočného Ivana patria medzi kultové rozprávky, ktoré sú neodmysliteľne späté s Vianocami na obrazovkách Markízy. Vo sviatočnej ponuke trhové lídra nebudú chýbať Tri oriešky pre Popolušku, Mrázik i Perinbaba.

Na rozprávkové dvory panovníkov zavedú divákov počas Vianoc Princezná so zlatou hviezdou na čele, Pyšná princezná, Byl jednou jeden král…, Císařův pekař – Pekařův císař. O veselú náladu sa postará televízna klasika vo filmoch Pacho, hybský zbojník a Sebechlebskí hudci. Tradičná extra dávka zábavy čaká Slovákov aj s komédiami S tebou mně baví svět, Dívka na koštěti a Marečku, podejte mi pero!

Popri osvedčenej klasike budú vianočné vysielanie tvoriť aj filmové hity ako Asterix a olympijské hry, Kung Fu Panda, ako aj Shrek 2. Navyše, TV Markíza ponúkne animované vianočné špeciály Merry Madagascar, The Madagascar Penguins in a Christmas Caper, Shrek the Halls a Kung Fu Panda Holiday Special. Sviatočná atmosféra nebude chýbať ani vo filmoch Princ a ja 3: Kráľovské Vianoce, či Posledné Vianoce.

V období medzi sviatkami sa diváci môžu okrem iného tešiť na vynikajúcu komédiu Vesničko má středisková a nové diely seriálovej novinky Sultán, v hlavnej úlohe s Halitom Ergençom.

TV Markíza sa s rokom 2011 rozlúči tak, ako obvykle: vo veľkom! Popoludní uvedie v premiére českú rozprávku Dažďová víla a po nej príde na rad komédia Moje, tvoje a naše. Silvestrovský večer otvorí kuchársky duel hlavných protagonistov najúspešnejšieho sitkomu tejto jesene Zita na krku s príznačným názvom Zita na tanieri. Nasledovať budú vtipné improvizácie obľúbených komikov v mimoriadnom vydaní zábavnej šou Partička.

Koncoročný program televízneho lídra vyvrcholí veľkolepou šou LET’S SILVESTER 2011. O vynikajúcu náladu divákov sa postarajú nielen obľúbené tváre Markízy. Nový rok odštartuje hudobným programom Michal David 50 – Mejdan roku. Veselo bude aj v prvý novoročný deň s komédiou Pán Deeds.

TV Markíza srdečne ďakuje divákom sa priazeň v roku 2011 a verí, že jej ju zachovajú aj v tom nadchádzajúcom.

(TV MArkíza)

Moho by Vás ešte zaujímať