Reklama

CS Link: Universal Channel ako 7. program v MOJICH 6

Všetci zákazníci, ktorí si od 1. 10. do 30. 11. predplatia balíček MOJICH 6 na 3 a viac mesiacov alebo s platbou SIPO/inkaso, získajú k zvoleným šiestim programom ďalší, siedmy program úplne zdarma. Jedná sa o filmový program Universal Channel.

Bonusový program získajú zákazníci na dobu 1 mesiaca. Bude spustený od prvého dňa aktivácie balíčka, tzn. pokiaľ bude prvý deň predplatného 15. 10. pobeží Universal od 15. 10. do 15. 11. Následne si môžete Universal Channel pridať do MOJICH 6. Výmena programov je stále bezplatná.

Túto akčnú ponuku je možné kombinovať i s inými akciami. K 6 a viac mesačnému predplatnému MOJICH 6 navyše získate balíček FILM na 3 mesiace zdarma a ešte darček podľa vlastného výberu.

Parametre na naladenie:
Frekvencia: 11992 MHz
Polarizácia: Horizontálná
FEC: 3/4
Symbolová rýchlosť:27500

Predstavenie kanálu Universal Channel
Universal Channel – je svetovo známy kanál plný ocenených seriálov, filmových trhákov a predovšetkým skvelej zábavy, čerpajúci z vlastnej produkcie štúdií Universal, ale taktiež ďalších svetoznámych filmových štúdií. Programy Universal Channel diváci nielen sledujú, ale spolu s ich hrdinami vlastné príbehy tiež prežívajú. Na jeseň sa mimo iného môžete tešiť na najnovšie seriály:

Havaj 5-0
Nový seriál prinášajúci vzrušujúce akcie, vtip a charizmatické postavy v jednom havajskom balíčku. Špeciálna jednotka s názvom 5-0, tvorená štyrmi detektívmi bojuje proti zločinu na Havajských ostrovoch a zároveň sa snaží naplniť svoje ľudské poslanie. Steve McGarret, rodený Havajčan, Dany Williams, detektív z New Jersey, bývalý detektív Chin Ho Kelly a jeho sesternica Kono Kalakuaová sú zmesou profesionálov, ktorí spolu s horúcim havajským slnkom každý pondelok rozjasnia večerné obrazovky.

Pondelok od 21:20 hod.

Spravodlivosť v krvi
Známa tvár Toma Sellecka sa objavuje v novom policajnom seriáli o rodine Reaganovcov, ktorej členovia pracujú v službách newyorskej polície. Tom predstavuje Franka, policajného komisára i hlavu rodiny, ktorý má plno starostí nielen pracovných, ale i výchovných. Všetko sa ale snaží riešiť diplomaticky a s nadhľadom. Seriál prináša pohľad do súčasného New Yorku a jeho každodenného života.

Nedeľa od 21:00 hod.

Dobrá manželka
Na úspešnú úvodnú sériu seriálu Dobrá manželka nadväzuje jej druhé pokračovanie. Predstaviteľka hlavnej úlohy Julianna Marguliesová už získala ocenenie Emmy a Zlatý Glóbus za dokonalé stvárnenie manželky i matky Alicie Florrickovej, ktorá má na svojich bedrách domácnosť i kariéru a stará sa o dve násťročné deti.

Nedeľa od 22:00 hod.

Rookie Blue II
Nováčikovia torontskej policajnej jednotky už nie sú úplní začiatočníci. Naučili sa, čo vlastne znamená policajná práca a aké nebezpečenstvá predstavuje. V druhej sérii budete svedkami ich kariérnych postupov, nových a často zložitých situácií nielen pracovných, ale i súkromných. Osobné životy sú totiž mnohokrát náročnejšie, než obvyklé policajné vyšetrovanie.

Od 7. októbra vždy v piatok od 21:20hod

CS Link

Ďalšie zaujímavé správy: