ANTIK pridal do ponuky Tango TV nový kanál o letectve – UP NETWORK

Do ponuky digitálnej televízie Tango TV, ktorú prevádzkuje košický operátor ANTIK Telecom, pribudol v pondelok 12. júna nový dokumentárny kanál UP NETWORK. Sledovať ho môžu predplatitelia vyššieho Prémiového balíčka, ktorý operátor ponúka za štandardnú cenu 7,88 € mesačne. Cena sa po pridaní nového programu nemení. Súčasťou balíka je už takmer 200 TV kanálov a v cene je zahrnutý už aj archív vysielania.

UP NETWORK je nový český televízny kanál za ktorým stojí František Borovský, bývalý šéf TV JOJ. Kanál odštartoval iba 14. apríla tohto roku a vo svojom vysielaní sa zameriava na letecký priemysel. „Všetko, čo ste kedy chceli vedieť o letectve, ale báli ste sa na to opýtať. Od prazákladov až po najaktuálnejšie novinky, to nájdete vo vysielaní novej televízie zameranej len a len na to, čo sa deje nad zemou. Chceme divákom ponúknuť možnosť roztiahnuť krídla zvedavosti,“ povedal pri príležitosti štartu televízie František Borovský – majiteľ spoločnosti EFB NETWORK, prevádzkovateľa UP NETWORK. „Akákoľvek letecká udalosť, ktorá sa objaví vo svete, patrí v ten deň medzi tie najčítanejšie, tie najsledovanejšie. Preto sme sa rozhodli divákom ponúknuť prvú plnoformátovú dokumentárnu stanicu, ktorá nemá vo svete obdobu,“ dodáva Borovský.

Moho by Vás ešte zaujímať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.