SatelitnáTV.sk: Testujeme novú sekciu Frekvencie

Koncom minulého týždňa sme sprístupnili v rámci testov, všetkým našim čitateľom a záujemcom o satelitný príjem, novú sekciu pod názvom Frekvencie. V nej budeme prinášať zoznamy programov satelitných platforiem spolu s detailnými technickými parametrami.


Ak teda budete potrebovať technické parametre pre príjem akéhokoľvek programu zo slovenských a českých operátorov, alebo len bližšie informácie o vybranej stanici, stačí len navštíviť stránku www.satelitnatv.sk/frekvencie/.

Do budúcna sa nechceme zaoberať len platformami pôsobiacich na slovenskom a českom trhu a preto už teraz sú v zozname, v rámci beta verzie, aj najpopulárnejší operátori pôsobiaci v Maďarsku a Poľsku. Postupne budeme pridávať ďalších a nie je tiež vylúčené, že rozšírime sekciu aj o kompletný zoznam kanálov dostupných na jednotlivých družiciach.

Po kliknutí na logo vybraného operátora sa zobrazí zoznam programov, ktorý je zoradených prevažne podľa dodávaného boxu. Bližšie informácie o programe sa zobrazia po kliknutí na názov kanálu. Zistiť tak môžeme na akej družici a frekvencii kanál vysiela, či je kódovaný, prípadne koľko audio stôp je pripojených. Nechýba tiež zmienka o aktívnom teletexte či hybridnom vysielaní. Po kliknutí na frekvenciu sa zase vypíšu všetky programy, ktoré sú k dispozícii zákazníkom operátora z daného transpondéra.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.