ANTIK rozšíril ponuky svojich TV služieb o TV Raj

Do ponuky televíznych služieb košického operátora ANTIK Telecom pribudol nový slovenský regionálny kanál TV Raj. Novinku môžu prijímať zákazníci Tango TV (IPTV), SmartTVBoxu, ako aj predplatitelia ANTIK Sat. Pre predplatiteľov satelitnej služby je program šírený cez internet, pre príjem sa preto vyžaduje hybridný dodávaný box od operátora, ktorý umožňuje ako príjem programov cez satelit tak aj internet.

TV Raj je nová regionálna televízia pôsobiaca prevažne na severnom Slovensku. Prevádzkovateľom je podľa platnej licencie spoločnosť Raj Production so sídlom v Žiline. Televízia vysiela 24 hodín denne v slovenskom jazyku so zameraním hlavne na publicistické a spravodajské relácie. Nechýbajú však ani staršie Československé filmy, či dokumentárne, hudobné, detské a zábavné programy.

ANTIK pridal kanál do základných balíčkov. Prijímať ho tak môžu všetci predplatitelia.

Okrem vybraných káblových a IPTV operátorov môžu TV Raj naladiť diváci aj cez bezplatné terestriálne vysielanie (DVB-T) v regiónoch Žilina, Kysuce, Martin a Trenčín. Kanál šíri v rámci miestnych DVB-T multiplexov operátor AVIS.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.