Šlágr je možné opäť prijímať aj cez anténu, obnovil vysielanie cez miestne DVB-T vysielače

Z miestnych DVB-T vysielačov po celom Slovensku, ktoré prevádzkuje operátor AVIS, je možné opäť prijímať českú Šlágr TV. K obnoveniu šírenia došlo podľa našich informácií dnes. Vysielanie je dostupné na doterajšej programovej pozícii Šlágr TV, pokiaľ si ju už niektorí diváci vymazali je potrebné spustiť automatické vyhľadávanie na televízory s terestriálnym tunerom, alebo na set-top-boxe. Program vysiela v štandardnom rozlíšení a v kompresnom formáte MPEG-4.

Vysielanie českého hudobného programu Šlágr TV nebolo možné prijímať cez miestne DVB-T vysielače AVISu od 1. septembra. Po viac ako mesiaci je tak program opäť dostupný divákom. Z akého dôvodu však došlo k prerušeniu šírenia, nie je známe.

Hudobná televízia Šlágr prináša vo svojom vysielaní ľudové, country, ako aj folkové piesne s prvkami teleshoppingu. Okrem vybraných miestnych DVB-T vysielačov je dostupná slovenským divákom aj nekódovane (FTA) prostredníctvom družice ASTRA 3B (23,5°E), ako aj cez káblových, IPTV a satelitných operátorov. Novinkou je už aj internetové vysielanie, ktoré je k dispozícii cez oficiálne webové stránky televízie.

Z ktorých miestnych DVB-T vysielačov je možné prijímať Šlágr TV, nájdete na tejto stránke: satelitnatv.sk/vysielace/dvb-t/.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.