Magio GO už aj na TV, vďaka novému prenosnému boxu

Telekom predstaví v najbližších týždňoch úplne nový TV BOX pre svoju mobilnú televíziu Magio GO, ktorý umožní zákazníkom sledovať internetovú televíziu Magio GO kedykoľvek a kdekoľvek na veľkej obrazovke televízora bez zložitej inštalácie. Jediné, čo zákazník potrebuje, je internetové pripojenie cez kábel alebo WiFi a existujúci alebo nový účet Magio GO.

Magio GO ponúka predplatiteľom v závislosti od aktivovanej služby Magio GO až 50 televíznych kanálov, 7-dňový archív vybraných kanálov, nahrávky v rámci jedného účtu dostupné na viacerých zariadeniach, zastavenie a pretočenie obrazu a programového sprievodcu. K dispozícii sú dva balíčky Magio GO (3,99 € mesačne) a Magio GO Premium (5,99 € mesačne). Súčasťou vyššieho balíka sú aj športové programy DIGI Sport a detský program Ťuki, ktorý je dostupný exkluzívne iba zákazníkom využívajúcich TV služby Telekomu.

Magio GO TV Box bude dostupný všetkým záujemcom za jednorazový poplatok 69,99 €. Po jeho zakúpení je potrebná ešte aktivácia služby Magio GO.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Co Dneska Nie je Android TV alebo ANDROD Box staci si kupit a nainstalovat app z google play

  tu mas TV televizor.heureka.sk/philips-43pus6401/

  a tu MAS BOX gigastore.sk/kancelarske-sestavy/remix-mini-android-pc-1.2-ghz-cpu-2-gb-ram-16gb-emmc-h.265-4k-video/

  MAM to Vyskusane Na PC REmix OS A funguje aj Magio go aj digi go… stranka vyrobcu remix os

  jide.com/remixos

  kukni tu youtube.com/watch?v=zLcCYmWTl-g

  Odpovedať
 • Ide to aj napríklad aj na satelitnom prijímači Ariva 4K.
  Vždy je lepšie mať svoj vlastný box pretože ten ponúka omnoho viac funkcií ako brandovaný prijímač.

  Odpovedať
  • okrem prípadov, keď sa každý týždeň optimalizuje využitie kapacity satelitu – ľudskou rečou: každý týždeň treba doladiť chýbajúce programy

   Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.