Skylink začal blokovať na českých kartách TV JOJ

Zákazníci satelitnej platformy Skylink v Českej republike nemôžu od dnes prijímať slovenský program TV JOJ v SD a HD kvalite. Operátor ho na dekódovacích kartách s českým regiónom začal blokovať. Stalo sa tak po pridaní nového programu JOJ Family HD, ktorý je určený zase iba pre divákov v Českej republike.

TV JOJ nemusí fungovať aj zákazníkom operátora u nás. Pokiaľ využívate kartu Skylink na Slovensku a program TV JOJ v SD prípadne HD kvalite Vám nefunguje, odporúčame Vám zmeniť región karty z ČR na SR, cez zákaznícku zónu. Na dekódovacích kartách so slovenským regiónom funguje samozrejme TV JOJ bez problémov.

Programová štruktúra JOJ Family je do značnej miery rovnaká s TV JOJ, vrátane večerných spravodajských programov. Vo vysielaní sa objavia známe slovenské seriály Naši, Dr. Dokonalý či Doktorka Ema, ktoré budú s českým dabingom. Chýbať nebude ani šou Česko Slovensko má talent či Súdna sieň v českom jazyku a s českými protagonistami.

TIP: Štartuje JOJ Family, do ponuky ju pridal Skylink. Je v HD kvalite

Skylink vyradil TV JOJ HD už aj zo zoznamu FastScan pre Českú republiku, ktorý využívajú certifikované prijímače Skylink Ready. Na pozícii číslo 48 sa po dnešnej aktualizácii nachádza už JOJ Family HD.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

   • To si myslíš, že sa bude donekonečna dať zmeniť takto región a vybavené? Vypnúť všetky české programy u nás a slovenské v ČR môžu pokojne aj zajtra a čo si potom zmenis? Iba ak tak prd… S druhými kartami to takisto nebude také horúce, ľudia si ich nemajú kam dať, keďže tie novšie skylink ready prijímače sú na 1 kartu okrem tuším dvoch ak nie jedného

    Odpovedať
 • A jejda, uz to zacina :-/ Ja mam nastaveny CZ region uz niekolko rokov asi od roku 2009 – co som si kupil katu no teda dal satelit..
  Aj tak sme sa pristihli so zenou, ze ked kukame TV, tak najma CZ stanice, alebo si pustime co chceme 🙂
  JOJka a Markiza nech si robia co chcu, ked ich budem chciet sledovat, tak to viem aj na antene, ked tam vypnu markizu, mam dohodu s ujom a isti to HorizonGo od UPC..

  Odpovedať
 • Keď povypinaju české kanály tak ta karta stráca pre mňa zmysel. Iba hlúposti robia.iba samé preladovacky a vypínania.

  Odpovedať
 • Pomalý začiatok konca chrchľošskej luxemburskej firmy slizlink.Teraz uvidia ako im budú pribúdať abonenti!!!Len tak daľej slizáci.

  Odpovedať
  • Tu si dovolím nesúhlasiť. V ideálnom prípade (ktorý našťastie nenastane) by to bolo pre nich zdvojnásobenie počtu aktívnych kariet.

   Odpovedať
 • · Edit

  prima už planuje na slovensko otazka kedy pribudnu do dvb-t sk dalšie tlevizie cz ich tajna ustna dohoda skončila slovensko- česko ,že si napriek robiť nebudu …. možno sa dočkame a dvbt bude fajn satelit vyp. a towercom nahrabe miliony eur

  Odpovedať
 • Je to trápne pozerať slovenské serisli predabované do češtiny radšej na to pozerať nebudem a potom sa môže človek čudovať že české deti nerozumejú po slovensky a naopak

  Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.