Sky 1 od novembra v Nemecku a Rakúsku

V novembri tohto roku odštartuje na nemeckom a rakúskom televíznom trhu kanál Sky 1. Novinka bude k dispozícii ako v SD tak aj v HD kvalite. Vo vysielaní sa zameria na zábavné programy ako aj domáce a zahraničné seriály. Informovala dnes o tom satelitná platforma Sky Deutschland.

Pre predplatiteľov Sky v Nemecku a Rakúsku bude kanál dostupný v balíčku Sky Entertainment už v HD kvalite. Prístup k verzii v štandardnom rozlíšení (SD) budú mať predplatitelia káblových a IPTV operátorov, ako aj satelitnej služby, už od najnižšieho balíka Sky Starter. Okrem toho bude tiež obsah programu šírený aj prostredníctvom služieb Sky On Demand, Sky Go a Sky Ticket.

Sky 1 prinesie od začiatku svojho vysielania populárnu kulinársku šou Masterchef. Chýbať nebudú ani seriály ako „The Tunnel“, „Hooten & the Lady“, „Bordertown“, „Victoria“, „Twin Peaks“ (najnovšie epizódy od roku 2017), „24: Legacy“ či „Medici“ s Dustinom Hoffmanom.

Moho by Vás ešte zaujímať

TNK SD skončí 31. októbra

TNK SD skončí 31. októbra

Satelitná platforma TNK (Telewizja na Kartę), ktorá umožňovala bezplatný príjem základných poľských televíznych staníc v…