Digi Sporty dočasne zadarmo pre všetkých zákazníkov Magio TV a Magio Sat

Telekom prináša všetkým zákazníkom Magio televízie bohatú športovú nádielku. Od nedele 1. mája až do 31. augusta 2016 budú môcť starí aj noví zákazníci sledovať všetky kanály Digi Sport v SD aj HD verzii zadarmo. Kanály Digi Sport sa automaticky sprístupnia zákazníkom všetkých televíznych platforiem – Magio IPTV, Magio Sat, aj mobilnej televízie Magio GO.

Na športových fanúšikov počas nasledujúcich mesiacov na kanáloch Digi Sport čaká množstvo atraktívnych futbalových podujatí: V máji môžu vo vysokom rozlíšení sledovať finále Premier League, La Ligy a UEFA. V polovici augusta na Digi Sport začína nová sezóna La Ligy a štartujú aj ďalšie zápasy UEFA.

Ak sa zákazníkom Magio IPTV športové kanály nezobrazia automaticky, odporúčame reštartovať Magio Box. Užívatelia satelitnej služby nájdu HD programy na pozíciách 55 (DIGI Sport 1 HD), 56 (DIGI Sport 2 HD) a 57 (DIGI Sport 3 HD). Verzie v štandardnom rozlíšení sa nachádzajú v Magio boxoch pod číslami 60 (DIGI Sport 1), 61 (DIGI Sport 2), 62 (DIGI Sport 3) a 63 (DIGI Sport 4).

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Tento článok už nie je možné komentovať