VH1 Polska sa zmení, ponúkať bude hlavne hudbu posledných rokov

Poľská verzia hudobného kanálu VH1 (Polska) má v pláne sa predstaviť svojim divákom už 30. septembra tohto roku v novej podobe. Okrem nového loga a grafiky pripravuje tiež aj zmeny v programe. Do vysielania sa dostanú viac súčasné hity.

Naši diváci sa menia a to isté očakávajú od nás,” uviedol pre portál Wirtualnemedia.pl Daniel Reszka, viceprezident spoločnosti Viacom International Media Networks (VIMN) Polska, ktorá tamojšiu verziu hudobného kanálu prevádzkuje.

Vo vysielaní VH1 Polska sa v súčastnosti objavujú hlavne videoklipy z rokov 80-tych a 90-tych, podobne ako aj u európskej verzii. Po zmene, ktorá je naplánovaná, ako sme už uviedli vyššie 30. septembra, sa však kanál zameria na súčasné hity z rokov 2000 až 2015. Objavia sa aj nové programy ako US Chart, European Chart či Party Starter.

Slovenským a českým divákom je dostupná európska verzia kanálu VH1. Či sa plánuje nejaká zmena aj v prípade tejto verzie, aktuálne zisťujeme.

Moho by Vás ešte zaujímať

TNK SD skončí 31. októbra

TNK SD skončí 31. októbra

Satelitná platforma TNK (Telewizja na Kartę), ktorá umožňovala bezplatný príjem základných poľských televíznych staníc v…

Komentáre

  • HIT music Hungary a HIT music Romania (Digi,Magio) sú tiež veľmi dobré stanice na 80 te a 90 te roky a viac sa mi páči ich playlist, lebo hrajú viac hitovej muziky a sú tam tématicky zamerané bloky…skrátka lepšie ” vypekajú “…

Tento článok už nie je možné komentovať