Golf Channel rozšíri ponuku českej DIGI TV, od septembra

Športový program Golf Channel v českom jazyku rozšíri od septembra ponuku ďalšieho satelitného operátora, ktorý pôsobí na území Slovenska a Česka. Po novej DIGI TV a Skylinku ho zaradí aj česká DIGI TV, ktorú vlastní spoločnosť Lama Energy Group. Tá kúpila satelitnú platformu pôsobiacu v ČR od rumunskej spoločnosti RCS&RDS v apríli tohto toku.

Golf Channel vysiela ako jediná stanica golf 24 hodín denne. Divákom prináša okrem priamych prenosov z golfových turnajov aj magazíny, spravodajstvo či program škola golfu, ktorý určite zaujme najmä začiatočníkov v tomto čoraz populárnejšom športe aj u nás.

Zaradením stanice Golf Channel sa nebude jednať o prvé rozšírenie ponuky českej DIGI TV pod novým vlastníkom. Spomeňme, že už v máji tohto roku pridala spoločnosť do ponuky päticu českých programov ČT:D/ČT art, Prima Love, Prima Zoom, Smíchov a Telka v štandardnom rozlíšení.

Lama Energy Group sa okrem satelitného vysielania zaoberá na území Českej republiky aj ťažbou a predajom zemného plynu, ropy, výrobou a predajom elektrickej a tepelnej energie či poskytovaním telekomunikačných služieb prostredníctvom mobilného virtuálneho operátora Lama mobile.

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…