Eurosport predstaví 10. júna novú verziu internetového prehrávača Eurosport Player

Športový kanál Eurosport spustí 10. júna novú verziu internetového prehrávača Eurosport Player, ktorý ponúkne užívateľom vylepšené a moderné prostredie, intenzívnejšie športové zážitky vďaka súbežným živým prenosom na viacerých kanáloch, intuitívnu navigáciu a prepínanie z ponúkaných kamier.

Vďaka novej verzii prehrávača si tak budú môcť vychutnať diváci už aj vytrvalostné preteky 24 hodín Le Mans, ktoré budú vysielané na bonusovom kanáli bez prerušenia a bez reklám, a tiež umožnia fanúšikom dostať sa svetovým pretekom doslova pod kožu.

Eurosport Player je špičkou vo svojej triede produktov OTT a demonštruje, že Eurosport sa zameriava na dodávanie špičkového športového vysielania za pevnú cenu na multi-platformnom základe priamo spotrebiteľovi. Nový Eurosport Player má intuitívnu navigáciu, viac štatistík a tých najlepších športových momentov a ponúkne aj prístup z niekoľkých uhlov kamier, čo optimalizuje zážitok zo sledovania nášho rastúceho portfólia svetového športu“, povedal Peter Hutton, generálny riaditeľ Eurosportu. Arnaud Maillard, viceprezident Digital Media, Discovery Networks International a Eurosportu, dodáva: “24 hodín Le Mans je jednou z vlajkových udalostí Eurosportu a ideálnou príležitosťou predviesť nové a vylepšené funkcie Eurosport Playeru. Športoví fanúšikovia môžu prežiť úchvatné zážitky zo závodu, a to kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení.

Eurosport dlhodobo vysiela 24 hodín Le Mans, práva vlastní aj na rok 2016. V priemere za posledných päť rokov sledovalo závod na Eurosportu 16,5 miliónov divákov.

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…