freeSAT zvyšuje ceny u služieb freeSAT light a freeSAT karta

Satelitná platforma freeSAT upravuje od 1. júna 2015 ceny svojich dvoch služieb freeSAT light z pôvodných 6 € na 6,25 € mesačne a freeSAT karta z 20 € na 25 € ročne. U služby freeSAT karta sa platí aj jednorázový administratívny poplatok 20 €, ten zostáva na pôvodnej hodnote.

Úpravy cien sa týkajú nových zákazníkov a zákazníkov, ktorí sú mimo viazanosti. Zákazníkom, ktorí majú zmluvný vzťah s viazanosťou, bude služba fakturovaná podľa kampane, v ktorej zmluvu uzavreli a cena sa bude pre nich meniť až po uplynutí viazanosti.

freeSAT karta je služba, ktorú ponúka UPC DTH bez viazanosti. Vďaka nej získa záujemca základný balík slovenských, českých a maďarských programov bez mesačných poplatkov za ktorý zaplatí po novom jednorázový administratívny poplatok 20 € a 25 € ročný poplatok. V praxi to znamená, že užívateľ zaplatí za prvý rok 45 € a za každý ďalší už iba 25 €. Karta freeSAT ICE funguje ako v systéme Cryptoworks, tak aj Irdeto. Dôležité je aby užívateľ už vlastnil, alebo si zakúpil vlastné zariadenie pre príjem a to konkrétne satelitný prijímač, parabolu, LNB a koaxiálny kábel.

freeSAT light je podobná ponuka ako v prípade freeSAT karta. Rozdiel je iba v tom, že prevádzkovateľ poskytne zákazníkovi satelitný prijímač spolu s kartou do prenájmu za mesačný poplatok 6,25 €. Aktivačný jednorázový poplatok je potom už len 5 €.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Tento článok už nie je možné komentovať