Poľský CANAL+ rozšíri počet svojich prémiových kanálov

Poľská satelitná platforma nc+, ktorá je dostupná z pozície Eutelsat Hot Bird 13°E, má v pláne rozšíriť svoju ponuku prémiových kanálov pod značkou CANAL+ zo šiestich na osem.

Novinkou má byť druhý športový kanál a program zameraný na významné osobnosti, ktorý sa zameria na dokumenty a filmy o významných ľuďoch ako aj na ich objavy. Okrem toho chce tiež vysielateľ obnoviť natáčanie vlastných seriálov. Povedal to v rozhovore pre poľský magazín Sukces Julien Verley, generálny riaditeľ nc+.

Z CANAL+ sa stane všeobecne zameraný prémiový kanál.“Na našom hlavnom kanáli CANAL+ sa nebudeme opierať výlučne už len na filmy, ale prinesieme tiež najlepšie športové, hudobné a ďalšie nové programy bez reklám,“ uviedol Verley.

Po spustení druhého športového kanálu sa zamerajú stanice CANAL+ Family viac na rodinnú zábavu a filmy budú dostupné aj naďalej na kanáloch CANAL+ Film.

CANAL+ prevádzkuje aktuálne v Poľsku šesť prémiových kanálov CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Family, CANAL+ Family 2 a CANAL+ Sport. Každý z nich je dostupný ako v štandardnom (SD), tak aj vo vysokom rozlíšení (HD).

(wirtualnemedia.pl)

Moho by Vás ešte zaujímať

UPC Direct testuje RTL Spike

UPC Direct testuje RTL Spike

Satelitný operátor UPC DTH, prevádzkovateľ platforiem freeSAT, UPC Direct a FocusSat, spustil technické testy nového…